Pokazy polowe i testy maszyn rolniczych Massey Ferguson

Nic bardziej nie przekona do zakupu ciągnika lub maszyny rolniczej jak test we własnym gospodarstwie..

Wraz z rozpoczęciem sezonu, ponownie ruszamy z naszym programem DEMO, dzięki któremu nasi stali i nowi klienci zastanawiający się nad zakupem, mogą przetestować możliwości ciągników i maszyn marki Massey Ferguson we własnym gospodarstwie!

Massey Ferguson, to wiodąca firma, która z modelu na model tworzy coraz nowocześniejsze narzędzia, po to aby pracowało się nim komfortowo i żeby spełniały Państwa oczekiwania. Jeśli, jednak zastanawiasz się czy zakup ciągnika Massey Ferguson będzie dla Ciebie najlepszym wyborem, to mamy rozwiązanie. Przyjdź na pokazy demo Massy Ferguson, na których zobaczysz możliwości sprzętu. Samo czytanie o technologii, wyposażeniu czy zaletach maszyn Massey Ferguson to nie to samo, co zobaczenie ich na żywo. Jest to także okazja do dłuższej rozmowy na temat Twoich oczekiwań. W trakcie testowania ciągnika rolniczego, możesz ze spokojem obejrzeć całe wnętrze, kabinę która zapewnia 360 stopni widoczności. Przetestować ciągniki czy też inne maszyny rolnicze podczas prac polowych, które zwykle wykonujesz. Na pokaz maszyn rolniczych umawiamy się także indywidualnie, a więc możesz sprawdzić ciągnik dosłowni w swoim gospodarstwie. Oferujemy także jazdę próbną Massey Ferguson, bo wtedy możesz faktycznie poczuć się jego właścicielem i przekonać o zaletach ciągnika. Pokazy polowe, to najlepsze rozwiązanie dla każdego kto chciałby w praktyczne sprawdzić możliwości oferowane przez maszyny Massy Ferguson. Nie zwlekaj, umów się już dziś!

ZOBACZ! Właśnie tak nasi klienci testowali możliwości ciągników i maszyn MF


» Ładowarka MF TH.8043

4.03.2019 – Nasza nowa maszyna pokazowa – ładowarka Massey Ferguson TH.8043 przechodzi kolejne testy podczas ładowania ziemi i obornika!

Do najważniejszych cech 130-konnego modelu MF TH.8043 należy maksymalna wysokość podnoszenia 7,5 m oraz maksymalny udźwig 4,3 tony (o 13% więcej niż w przypadku modelu MF TH.7038). Nowa 3500-litrowa łyżka ma największą pojemność z dostępnych na rynku. Zupełnie nowa konstrukcja wysięgnika zapewnia najdoskonalsze kąty pracy i możliwości oraz automatyczne zarządzanie zawieszeniem wysięgnika. Wysoce wydajny układ hydrauliczny z wykrywaniem obciążenia zapewnia wydajność do 190 l/min we wszystkich funkcjach dzięki kompletnie zoptymalizowanej konstrukcji. Zdumiewająca dokładność i komfort jazdy gwarantuje przekładnia hydrostatyczna wyposażona w intuicyjny system ułatwiający obsługę. Najlepsza w swojej klasie widoczność i komfort jest gwarantowana przez unikatową konstrukcję kabiny, która zapewnia operatorowi widoczność w zakresie 360° oraz obniżony poziom hałasu.

Zdjęcia z pokazów ładowarki

» Ciągnik MF 7714 S

17.12.2018 – To nic, że zima! Na testy ciągników Massey Ferguson nigdy nie jest za późno! Nasz klient przymierza się do modelu 7714 S.

Massey Ferguson 7714S to ciekawa propozycja dla tych, którzy szukają ciężkiego i stosunkowo prostego ciągnika do prac polowych lub transportu.

 

 

 

Zdjęcia z testowania ciągnika
DEMO – 7714S

» Ciągnik MF 4707 Global

27.11.2018 – Tym razem na test do klienta pojechał nasz kolejny nowy ciągnik pokazowy – Massey Ferguson 4707 Global. Od samego początku pokazu polowego, ciągnik bez wątpienia zrobił ogromne wrażenie na naszym kliencie. 

Kolejny ciągnik produkcji Massey Ferguson, w którym producent zawarł wszystko, co wie o rolnictwie. Nowe maszyny MF 4700 wprowadzają na pole DNA firmy Massey Ferguson, aby każdy rolnik, w każdej części świata mógł doświadczyć tego, co się dzieje, kiedy technologia staje się prosta, nieskomplikowana i niedroga. W ciągu swojej długiej historii firma Massey Ferguson zrobiła znacznie więcej dla dostarczania rolnikom najlepszych możliwych narzędzi niż zaledwie projektowanie, budowanie i sprzedaż maszyn rolniczych. Korzystając ze schematów technicznych 3D oraz sal rzeczywistości wirtualnej znajdujących się w fabryce w Beauvais MF zaprojektował ciągnik, których głównym celem zawsze było niezawodne działanie dzień w dzień.

 

 


» Kiedy jeden ciągnik to za mało..

7.08.2018 – Nasz klient, który niedawno zakupił nowy ciągnik Massey Ferguson 5710 S z oryginalnym ładowaczem FL.4121, właśnie testuje kolejny, mocniejszy ciągnik – MF 7714 S.

Ciągniki 7714 S Massey Ferguson zostały specjalnie zaprojektowane do spełniania potrzeb profesjonalnych rolników, niezależnie od środowiska roboczego oraz wykonywanych operacji, od upraw mieszanych po gospodarstwa ogólnorolne i firmy usługowe.

 

 

Zdjęcia z testowania ciągnika

» Balotowanie z Massey Ferguson

10.05.2018 – Podczas pokazu klient testował możliwości stałokomorowej prasy rolującej Massey Ferguson RB 2125F

Wideo z pokazu prasy


» Praca z ładowaczem czołowym

24.04.2018 – Tym razem na testy w okolice Czerska pojechał ciągnik MF 5712 S z oryginalnym ładowaczem czołowym Massey Ferguson FL.4121.

Zdjęcia z testowania ciągnika

 


» Żniwa z Massey Ferguson

 


» Test MF 8740 S


 


» Pokazy DEMO ciągników i maszyn Massey Ferguson