Ładowarki Massey Ferguson

Jakie są rodzaje ładowarek dla gospodarstw rolnych i do czego są przeznaczone?

Ładowarki, to maszyny, które świetnie sprawdzą się w gospodarstwie rolnym. Są w nim wykorzystywane do przenoszenia, przewożenia i przeładunku różnych materiałów, np. skrzynek, belek ze słomą itp. Z powodzeniem mogą zastąpić niezwykle popularny w gospodarstwie ciągnik rolniczy. Zastanawiając się nad zakupem ładowarki należy wziąć pod uwagę przede wszystkim charakter pracy, do której chcemy ją używać, a także czy planujemy wyposażyć ją w dodatkowy osprzęt, np. kolce, świdry, łyżki, widły, chwytaki itp. Istotne jest także to czy będzie pełnić rolę maszyny pomocniczej czy też podstawowej, przeznaczonej do trudniejszych zadań.

Wśród ładowarek można wyróżnić m.in. następujące rodzaje:

  • ładowarki mini – są przeznaczone do prostych i lekkich prac, np. w budynkach inwentarskich. Idealnie nadają się do manewrowania nawet w bardzo ciasnych pomieszczeniach
  • ładowarka teleskopowa – jest przeznaczona do cięższych prac w gospodarstwie rolnym. Cechują się dużym udźwigiem, co ma znaczenie podczas np. usuwania czy załadunku obornika. Dzięki temu można także zastosować większe i wydajniejsze narzędzia. Ładowarka teleskopowa jest również wyposażona w wydajniejsze pompy oraz zapewnia duży zasięg ramienia i maksymalną wysokość pracy — ok. 7m.

Dlaczego warto wybrać ładowarki Massey Ferguson?

Ładowarka Massey Ferguson została tak skonstruowana, żeby była wydajna oraz zapewniała optymalną dostępność i zwrotność. W maszynach zastosowane zostały szybkozłączki hydrauliczne, co znacząco ułatwia montaż i demontaż dodatkowego osprzętu. Cechują się bardzo dużym udźwigiem, a więc można z powodzeniem używać ich do ciężkich prac. Ładowarki Massey Ferguson zostały także wyposażone w automatyczne zwalnianie wysięgnika, automatyczny hamulec postojowy oraz trzy półautomatyczne tryby skrętu kół. Precyzje i komfort zapewnia hydrostatyczna przekładnia oraz duża widoczność. Oferujemy także szeroki wachlarz narzędzi roboczych do ładowarek Massey Ferguson oraz szybki i sprawny serwis.

Ładowarki MF TH gwarantują bezproblemową, wydajną obsługę wszelkich zadań i zapewniają rolnikom optymalną dostępność oraz zwrotność.

Ta linia maszyn zapewnia większą wysokość podnoszenia, zasięg oraz możliwość podnoszenia cięższych ładunków w porównaniu do odnoszącej ogromne sukcesy linii MF 9000. Po zastosowaniu odpowiednich narzędzi modele MF TH mogą uzyskać zdumiewającą wydajność w szeregu zastosowań w obrębie gospodarstwa.

 

Sprawdź ofertę ładowarek
Massey Ferguson