Massey Ferguson 1700 M


 

Twój nowy najlepszy kompaktowy partner

Massey Ferguson stale rozszerza swoją ofertę produktów, aby zapewniać klientom maszyny dokładnie odpowiadające ich potrzebom. Massey Ferguson wzbogaca obecnie swoją gamę kompaktowych ciągników, wprowadzając dwa nowe modele serii MF 1700 M o mocy 35–67 KM.

Nowa konstrukcja zapewnia wysoką specyfikację, która obejmuje silnik spełniający wymogi normy Stage V, nową przekładnię HST (z precyzyjnym sterowaniem i większą prędkością maksymalną), a także nową, fabrycznie montowaną kabinę. Zbudowane tak, aby z łatwością radzić sobie w szerokim zakresie zastosowań, zapewniają najwyższy poziom wydajności, mocy, niezawodności i komfortu.

 


Główne korzyści

SILNIK
Maszyny z nowej serii MF 1700 M są napędzane trzy- lub czterocylindrowymi silnikami wysokoprężnymi. Spełniają one surowe przepisy emisji spalin Stage V dzięki zaawansowanemu systemowi „All-in-one”, który zamyka wszystkie podzespoły oczyszczania spalin w jednym kompaktowym module. W połączeniu z wtryskiem paliwa typu Common Rail system ten gwarantuje, że maszyny serii MF 1700 M dostarczają niezbędną moc, jednocześnie dbając o środowisko naturalne. Ponieważ jest umieszczony pod maską, kompaktowy system oczyszczania spalin pomaga zachować doskonałą widoczność z kabiny ciągnika.
UKŁAD HYDRAULICZNY
Bezpośredni, otwarty i bardzo wydajny układ hydrauliczny zapewnia wydatek przepływu i moc, dzięki którym ciągniki serii MF 1700 M mogą obsługiwać różnorodne nowoczesne maszyny towarzyszące i narzędzia robocze. Ten doskonały układ generuje do 48 litrów/min całkowitego przepływu hydraulicznego, zawsze zapewniając dużą wydajność wymaganą do jednoczesnego uruchamiania funkcji ciągnika oraz narzędzia roboczego lub maszyny towarzyszącej. Standardowo montowane są dwa tylne wyjścia hydrauliczne — oba dostępne w wersji z działaniem jedno- lub dwustronnym. Ponadto, dźwignie aktywacyjne można zablokować w pozycji „swobodnego przepływu”, co ułatwia pracę i poprawia wydajność.
WERSJA Z KABINĄ
Nowa kabina o szerokości 1065 mm zapewnia przestronne i wygodne miejsce pracy. Maszyny serii MF 1700 M są standardowo wyposażone w fotel z amortyzacją mechaniczną — opcjonalnie jest dostępna także amortyzacja pneumatyczna. Dzięki odchylanej kolumnie kierownicy operator zawsze siedzi w najwygodniejszej pozycji. Elementy sterowania są ergonomicznie i logicznie rozmieszczone na prawej i lewej konsoli.
PLATFORMA
Przestronne wersje z platformą gwarantują operatorom bezpieczny i łatwy dostęp dzięki dwóm poręczom i stopniowi z lewej strony ciągnika. Operatorzy są bezpieczni i doskonale chronieni przez standardową klatkę konstrukcji ROPS.


Rozwiązania technologiczne i innowacje

WydajnośćKomfortProduktywność

Nieważne czy prowadzisz małe gospodarstwo rolne, farmę, działalność usługową czy kontraktową, możesz mieć pewność, że ciągniki serii MF 1700 M zapewnią Ci najwyższe standardy jakości przy wysokiej sprawności, wydajności i niezawodności.

UKŁAD OCZYSZCZANIA SPALIN
Ponieważ jest umieszczony pod maską, kompaktowy system oczyszczania spalin pomaga zachować doskonałą widoczność z kabiny ciągnika.
SILNIKI
Maszyny z nowej serii MF 1700 M są napędzane trzy- lub czterocylindrowymi silnikami wysokoprężnymi.
PRZEKŁADNIA HYDROSTATYCZNA — WYSOKA PRĘDKOŚĆ
Nowa przekładnia HST sprawdza się idealnie w ruchu drogowym, gdyż zwiększa prędkość maksymalną do 34 km/godz.
UKŁAD HYDROSTATYCZNY — DŹWIGNIA NAWROTNA
W celu zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu obsługi w przekładni tej do sterowania kierunkiem jazdy wykorzystano dźwignię nawrotną, identycznie jak w przypadku zwykłego ciągnika rolniczego.
MODUŁ TNĄCY
Wyposażony w trzy ostrza moduł tnący o szerokości 152 cm oferuje wysokość cięcia od 20 mm do 115 mm, regulowaną w ośmiu stopniach z poziomu fotela. Nowe, większe opony zapewniają prześwit 150 mm.
UKŁAD HYDROSTATYCZNY — DŹWIGNIA REGULACJI PRĘDKOŚCI
Dźwignia regulacji prędkości umożliwia operatorowi zmianę utrzymywanej prędkości w trakcie jazdy, dzięki czemu praca może przebiegać jeszcze wydajniej i bardziej komfortowo.
PRZEKŁADNIA MECHANICZNA 12 X 12
Przekładnia mechaniczna 12 X 12 oferuje maksymalną wydajność i oszczędność paliwa dzięki zastosowaniu sprawdzonych, wydajnych podzespołów. Cztery zsynchronizowane prędkości w trzech zakresach sprawiają, że nadaje się idealnie do zastosowań rolniczych.

Seria MF 1700 M jest dostępna z platformą lub nową, fabrycznie montowaną kabiną kategorii 2, która oferuje operatorowi większy komfort oraz tłumienie odgłosów otoczenia.

REGULOWANA KOLUMNA KIEROWNICY
Dzięki odchylanej kolumnie kierownicy operator zawsze siedzi w najwygodniejszej pozycji. Elementy sterowania są ergonomicznie i logicznie rozmieszczone na prawej i lewej konsoli.
PLATFORMA
Przestronne wersje z platformą gwarantują operatorom bezpieczny i łatwy dostęp dzięki dwóm poręczom i stopniowi z lewej strony ciągnika. Operatorzy są bezpieczni i doskonale chronieni przez standardową klatkę konstrukcji ROPS.
WYPOSAŻENIE STANDARDOWE
Poprawiony komfort i wygoda dzięki szerokiej gamie wyposażenia standardowego, w tym klimatyzacji, podgrzewanej szybie tylnej i czterem lampom roboczym LED.
FOTEL Z AMORTYZACJĄ MECHANICZNĄ
Maszyny serii MF 1700 M są standardowo wyposażone w fotel z amortyzacją mechaniczną — opcjonalnie jest dostępna także amortyzacja pneumatyczna.
MF 1700 M — WIDOCZNOŚĆ
Zarówno modele z kabiną, jak i z platformą, zapewniają doskonałą widoczność, co pomaga operatorom bezpiecznie i łatwo wjeżdżać do ograniczonych przestrzeni i niskich budynków oraz tam pracować.
MF 1700 M — FUNKCJE MULTIMEDIALNE
Operatorzy mają także do dyspozycji instalację przygotowaną do montażu radia (antena + głośnik), dwa gniazda USB i schowek na telefon komórkowy.
KABINA
Nowa kabina o szerokości 1065 mm zapewnia przestronne i wygodne miejsce pracy.
STEROWANIE
Wszystkie elementy sterujące w kabinie z łatwością mieszczą się w dłoni, co obejmuje między innymi prosty w obsłudze joystick (standard w modelach z kabiną i opcja w wersji z platformą), wyposażony w 2 dźwignie do sterowania tylnymi wyjściami hydraulicznymi, oraz joystick do sterowania środkowymi wyjściami hydraulicznymi albo ładowaczem czołowym.

 

Pracują płynnie, oferując łatwy dostęp do ciasnych miejsc, niskich budynków i obszarów o ograniczonym dostępie. Seria MF 1700 M radzi sobie również w terenie, obsługując różne narzędzia robocze, transportując towary po drodze czy starannie i precyzyjnie kosząc trawniki golfowe.

STEROWANIE NIEZALEŻNYM WAŁKIEM WOM
Nowy sposób sterowania niezależnym wałkiem WOM zwiększa wszechstronność, gdyż umożliwia operatorom wybranie jednego z trzech trybów działania — normalnego, miękkiego lub automatycznego — dostosowanych do specyfiki różnych n
ZEWNĘTRZNY PRZEŁĄCZNIK WAŁKA WOM
Dodatkowym ułatwieniem jest umieszczony na tylnym błotniku przełącznik wałka WOM.
WYJŚCIA HYDRAULICZNE
Standardowo montowane są dwa tylne wyjścia hydrauliczne — oba dostępne w wersji z działaniem jedno- lub dwustronnym. Ponadto, dźwignie aktywacyjne można zablokować w pozycji „swobodnego przepływu”, co ułatwia pracę i poprawia wydajność.
UKŁAD HYDRAULICZNY
Prosty, otwarty, centralny i wysokowydajny układ hydrauliczny generuje do 48 litrów/min całkowitego przepływu hydraulicznego, zawsze zapewniając dużą wydajność wymaganą do jednoczesnego uruchamiania funkcji ciągnika oraz narzędzia roboczego lub maszyny towarzyszącej.
AUTOMATYCZNIE ZAŁĄCZANY NAPĘD NA 4 KOŁA
Produktywność i bezpieczeństwo maszyny zwiększa także automatycznie załączany napęd na 4 koła. Naciśnięcie pedału hamulca powoduje natychmiastowe przełączenie napędu z 2WD na 4WD, czemu towarzyszy wyhamowanie wszystkich czterech kół.
TRYB AUTOMATYCZNY WOM
W trybie automatycznym tylny lub środkowy wałek WOM obraca się podczas jazdy do przodu i zatrzymuje podczas jazdy tyłem lub po zatrzymaniu ciągnika.
MF 1700 M — OPCJE
Inne opcje obejmują obciążniki przednie, fotele z amortyzacją pneumatyczną, a także szeroką gamę opon rolniczych i większych opon do nawierzchni trawiastych.

 


Dostępne modele

Model Moc maksymalna (KM) Silnik Przekładnia Maksymalny moment obrotowy Udźwig (kg)
MF 1735 M 35 AGCO Power 3-cylindrowy Hydrostatyczna 110 1200
MF 1740 M 40 AGCO Power 4-cylindrowy Hydrostatyczna 125 1200
MF 1750 M 49 AGCO Power 4-cylindrowy Hydrostatyczna 140 1580
MF 1755 M 54 AGCO Power 4-cylindrowy Mechaniczna 12×12 188 1600
MF 1765 M 67 AGCO Power 4-cylindrowy Mechaniczna 12×12, Hydrostatyczna 200 1600

 


Dostępne pakiety serwisowe

MF ALWAYS RUNNING – Twoja flota zastępczaNajlepsza w swojej klasie obsługa klienta. W ramach programu „MF Always Running — Twoja flota zastępcza” zapewniamy maszynę zastępczą, dzięki czemu można kontynuować pracę z minimalną przerwą, tak aby zmaksymalizować wydajność podczas serwisu lub naprawy maszyny. Uczestniczący w programie MF Always Running dealerzy Massey Ferguson zapewniają klientom szeroki wybór ciągników o mocy od 100 KM do 400 KM.
DOKUMENTACJA TECHNICZNA

Witryna internetowa RMI – https://rmi.agcopartsandservice.com/home

WSPARCIE AGCO

Gdy inwestujesz w maszynę Massey Ferguson, korzystasz ze wsparcia firmy AGCO — największego na świecie producenta maszyn rolniczych.

WSPARCIE U DEALERÓW

Chroń swoją inwestycję w maszynę Massey Ferguson i oddaj ją w ręce ekspertów.

 

 

 

OBNIŻ KOSZTY I ZOPTYMALIZUJ WYDAJNOŚĆ

Kompleksowa oferta usług.

OPCJE SERWISOWANIA

Chroń inwestycję w maszynę Massey Ferguson, wybierając spośród najlepszych w branży umów serwisowych i gwarancyjnych.


AGCO FINANCE    Zostaw kontakt a my się do Ciebie odezwiemy!

    Ostatnia aktualizacja: 2021-09-08