Oddział w Słupcy


Dynamiczny rozwój naszej firmy przyczynił się do powiększenia zasięgu działania i tym samym do zwiększenia liczby kontrahentów. Aby móc sprostać kolejnym wielkim wyzwaniom i wykonywać usługi na najwyższym poziomie, poszliśmy krok dalej i utworzyliśmy kolejną filię Euromasz. Nowy oddział został uruchomiony w roku 2021. Znajduje się on w miejscowości Słupca, w województwie wielkopolskim (powiat słupecki), przy ulicy Warszawskiej 70A. Na początku uruchomiliśmy podstawowy punkt obsługi klienta z zakresu sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych oraz części zamiennych. Nie mogło tutaj zabraknąć również obsługi serwisowej. Tymczasem w tle pojawił się wstępny projekt budowy nowego obiektu, który swój finał znalazł pod koniec roku 2021 – wtedy wówczas rozpoczęły się pierwsze prace budowlane, których realizacją zajęła się firma AMWIN.


Oddział w Słupcy to kolejny autoryzowany punkt sprzedaży ciągników, maszyn i produktów Massey Ferguson z koncernu AGCO. Prócz marki Massey Ferguson dostępna jest tutaj również gama maszyn producentów takich jak Bednar, Giant, Kaber, Maschio Gaspardo, Landstal, Pichon, Pronar i wiele innych. Już dziś można odwiedzić filię i zapoznać się z naszą ofertą handlową oraz zaopatrzyć w części zamienne i akcesoria.

Końcówka roku 2022 to czas ostatnich prac porządkowych, których zakończenie będzie skutkowało oddaniem budynku do użytku. Do pomieszczeń zostają wprowadzone obiekty meblowe i wszelkie wyposażenie niezbędne między innymi do pracy. Obsługa klienta w zakresie sprzedaży ciągników i maszyn rolniczych, części zamiennych oraz obsługi serwisowej ruszy pełną parą.