MF ACTIVA S | 243-306 KM

Uniwersalność jest kluczem do wydajnych żniw

Modele

Model Moc maksymalna (KM/kW) Liczba wytrząsaczy słomy Pojemność zbiornika ziarna (litry)
MF Activa S 7345 243/179 5 8600
MF Activa S 7345 MCS 243/179 5 8600
MF Activa S 7345 MCS ParaLevel 243/179 5 8600
MF Activa S 7347 306/225* 6 8600
MF Activa S 7347 MCS 306/225* 6 8600
MF Activa S 7347 MCS ParaLevel 306/225* 6 8600

Zalety

PRZYRZĄD ŻNIWNY

Więcej o przyrządzie żniwnym..
FreeFlowPowerFlowCornFlowTM
Walec zasilający Power Feed Roller (wyłącznie w wersji MCS) z przodu przenośnika pochyłego zapewnia równomierny przepływ zbiorów z przyrządu żniwnego do dalszej części przenośnika pochyłego . Rewers obrotów walca zasilającego można łatwo włączyć z kabiny. Palce na całej szerokości przenośnika ślimakowego przyrządu żniwnego FreeFlow zwiększają przepustowość przenośnika ślimakowego, gwarantując prawidłowe i szybkie wprowadzanie plonów do przenośnika pochyłego . Listwa tnąca Schumacher jest najlepszą w branży — 1254 cięcia na minutę. Samooczyszczająca i bardzo ostra — pozwala na przesuwanie plonów w trudnych warunkach.
Opcjonalny przenośnik ślimakowy do rzepaku montowany na hederze PowerFlow zwiększa przepływ materiału do podajnika pochyłego, gdy uprawa jest wysoka a przez to znacznie zwiększa wydajność. Wyposażenie do zbioru rzepaku uzupełniają dwie boczne kosy napędzane elektrycznie. Listwa tnąca jest oddalona od podajnika ślimakowego hedera o całe 1,14 m, co gwarantuje optymalną widoczność i wydajność. Wytrzymałe pasy PowerFlow ze stałą prędkością odprowadzają materiały od listwy tnącej na główny przenośnik pochyły. W standardzie dostępne jest sterowanie wysokością cięcia zespołu żniwnego oraz poziomowanie AutoLevel. System TerraControl II udostępnia dużą liczbę funkcji automatycznych, w tym: Dostępne w standardzie poziomowanie zespołu żniwnego (FreeFlow lub PowerFlow) System kopiowania podłoża (nacisku na pole) System zarządzania jazdą po uwrociach Wszystkie te funkcje obsługuje się za pomocą wielofunkcyjnego joysticka operatora.
Dostępna jest pełna gama hederów MF CornFlow™, które można dopasować do posiadanego kombajnu zbożowego Massey Ferguson. Dostępne są wersje z 6 lub 8 rzędami o rozstawie 70 lub 75 cm. Mogą być wyposażone w rozdrabniacze łodyg, a boczne walce wciągające napędzane hydraulicznie są w standardzie. Wszystkie hedery są dostępne w wariancie sztywnym lub składanym, co umożliwia uzyskanie szerokości transportowej na poziomie 3 m w przypadku wersji z sześcioma rzędami i 3,5 m w przypadku ośmiu rzędów. Rozdzielacze rzędów wykonane z polimerów są lekkie, wytrzymałe, niskoprofilowe oraz posiadają wymienne płyty zabezpieczające przed zużyciem, które zapewniają długi okres eksploatacji.
SEPARATOR OBROTOWY MCS


ZBIORNIK NA ZIARNO

Więcej o zbiorniku na ziarno..
Wytrząsacz klawiszowyKosz sitowyRozdrabniacz słomy
Długie wytrząsacze słomy wyposażono w cztery stopnie z aktywnymi ściankami. Pionowe sekcje stopni wytrząsaczy o wysokości 21 cm są wykonane z przepuszczalnej siatki. Są to najwyższe elementy ze wszystkich konwencjonalnych kombajnów. Przednie stopnie wytrząsaczy słomy wzmocniono z myślą o kukurydzy.
Ukształtowanie sita stanowi kluczowy czynnik zapewniający wysoką wydajność kosza sitowego. Sita o wysokiej wydajności zaprojektowano specjalnie z pionowymi sekcjami, które pozwalają poprawić jakość ziarna i umożliwiają szersze otwarcie sit w celu uzyskania większej przepustowości. Praktyczna konstrukcja pozwala również jednej osobie łatwo demontować i oczyszczać sita pomiędzy zbiorami kolejnych plonów.
Rozdrabniacz słomy został specjalnie zaprojektowany do zapewnienia wydajności rozdrabniania i rozrzutu odpowiedniej dla rolników stosujących uproszczoną uprawę gleby. Noże są podwójnie ząbkowane, co zapewnia czyste cięcie i zmniejsza zapotrzebowanie na moc. W pełni regulowane nieruchome noże i pokrywa rozdrabniacza słomy dają kompletną kontrolę nad jakością i rozrzutem rozdrobnionej słomy. Elektryczne deflektory rozdrabniacza słomy są dostępne jako wyposażenie dodatkowe. Umożliwia to kierowanie słomy z dala od niepociętych plonów, jeżeli jest to wymagane.


KABINA PROLINE


NOWY SYSTEM PARALEVEL


SILNIK


KONSTRUKCJA


 

Prospekty

Więcej szczegółowych informacji na temat produktu
znajdziesz w poniższych broszurach.

Znajdź przedstawiciela handlowego

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie, znajdź naszego przedstawiciela handlowego i skontaktuj się z nim jeszcze dziś.