Massey Ferguson 7S


Najlepsza seria ciągników do pracy w polu

SERIA 7S TO 4 NOWE MODELE DOSTĘPNE W WERSJACH O MOCY

od 155 KM do 190 KM

(od 175 KM do 220 KM z EPM)​

Massey Ferguson 7S

Massey Ferguson

Nowa seria MF 7S wyposażona w najświeższą technologię wyznacza nowy standard niezawodności łatwości obsługi, jednocześnie zapewniając użytkownikowi najwyższą wydajność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów operacyjnych.

Zaprojektowane specjalnie do stawienia czoła potrzebom specjalistów od rolnictwa, niezależnie od prowadzonej pracy i działalności, ciągniki z serii MF 7S idealnie nadają się do różnych zastosowań – od klasycznego rolnictwa mieszanego aż po przedsiębiorstwa uprawowe i usługowe.

Szeroki wybór silników, przekładni, specyfikacji kabiny, opcji hydrauliki i WOM sprawia, że serię MF 7S można dostosować swobodnie do indywidualnych potrzeb.

Najnowsza technologia i konstrukcja, w połączeniu z niezawodnością i łatwością obsługi, sprawiają, że seria MF 7S gwarantuje maksymalną wydajność przy niskich kosztach eksploatacji.

Massey Ferguson 7S

Główne korzyści

WYSOKA WYDAJNOŚĆ
Sześciocylindrowe silniki AGCO Power w połączeniu z przekładniami Dyna-6 lub Dyna-VT wraz z dodatkową mocą EPM zapewniają niedoścignioną produktywność wszędzie i zawsze tam, gdy jest to najbardziej potrzebne, pomagając sprawniej wykonać pracę.
MOŻLIWOŚĆ SZYBSZEJ PRACY Z NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYMI MASZYNAMI.
Maksymalnie do pięciu par wyjść hydraulicznych z tyłu i dwóch z przodu – wliczając w to podnośnik i wyjście power beyond – oraz dodatkowo ztylny TUZ o wysokiej sile podnoszenia .Układ hydrauliczny oferuje możliwość szybszej pracy z najszerszymi narzędziami przy jednoczesnym zwiększeniu wszechstronności.
NAJWYŻSZY KOMFORT I BARDZIEJ PRODUKTYWNY DZIEŃ PRACY
Amortyzacja kabiny i przedniej osi znacznie poprawia komfort jazdy, a kolorowy wyświetlacz na desce rozdzielczej zapewnia lepszą widoczność wybranych ustawień przez cały dzień pracy. Nowy ergonomiczny podłokietnik z dźwignią MultiPad i wielofunkcyjnym joystickiem ułatwiają bezwysiłkowe sterowanie.
NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI
System Stage V SCR „All-in-One” zmniejsza koszty posiadania i poprawia widoczność. Silnik cechujący się 600-godzinnymi interwałami serwisowymi pozwala zmniejszyć koszty pracy i przestojów. Dodatkowo zapewnia niezwykle Łatwy dostęp do codziennej konserwacji.
IDEALNY ROZSTAW OSI TO DOSKONAŁA MOC
Długość rozstawu kół wynosi 2,88 m, oferując tym samym lepszą stabilność z ciężkim osprzętem lub bez niego, niezależnie od maszyny towarzyszącej utrzymując wysoki poziom przyczepności w terenie i zwiększony komfort w transporcie.
NAJLEPSZE POŁĄCZENIE CIĄGNIKA I ŁADOWACZA
Doskonała widoczność (smukła maska i opcja dachu Visio), hydraulika o wysokim przepływie (do 190 litrów/min) oraz fabrycznie zamontowany ładowacz i mocowania.
PROSTE, INTELIGENTNE I ZRÓWNOWAŻONE TECHNOLOGIE ROLNICZE
Terminal z 9-calowym ekranem dotykowym Datatronic 5 do intuicyjnej obsługi funkcji ciągnika dzięki technologii MF zapewnia rolnictwo bardziej precyzyjne niż kiedykolwiek. System MF Guide zapewnia dokładność w zakresie od metra do centymetra, co pozwala poprawić ekonomiczność pracy dzięki redukcji nakładek i możliwości wyboru odbiorników Novatel lub Trimble a także prawidłowych sygnałów. Sterowanie sekcjami MF zmniejsza ich nakładanie się, pozwalając na wygodniejszą kontrolę. Kontrola dawki MF automatycznie dostosowuje dawkę aplikacji w ruchu, oszczędzając cenne dane wejściowe. Telemetria MF Connect pomaga zarządzać wydajnością floty poprzez zdalny dostęp do danych maszyny w czasie rzeczywistym w celu monitorowania i analizowania informacji operacyjnych. MF TaskDoc i MF TaskDoc Pro tworzą i bezpiecznie przesyłają szczegółowe zapisy pracy między terenem a biurem. Opcjonalny terminal Fieldstar 5 zapewnia wygodną opcję dodatkowego wyświetlacza z ekranem dotykowym, tworząc razem łatwy w użyciu pakiet idealny, gdy liczy się precyzja.


Rozwiązania technologiczne i innowacje

MocWydajnośćProduktywnośćKomfortOtoczenie operatoraZarządzanie gospodarstwem

Zaprojektowany, aby zapewnić najwyższą wydajność i niskie koszty eksploatacji.

SILNIK AGCO POWER
6.6-litrowe, 6-cylindrowe silniki AGCO Power wykorzystują ekskluzywny, najbardziej zaawansowany system „All-In-One” firmy Massey Ferguson w celu spełnienia surowych przepisów dotyczących emisji.
POWER CONTROL
Dźwignia Power Control zapewnia wygodną i prostą obsługę 3-w-1. Operatorzy mogą przełączać się z łatwością pomiędzy kierunkami jazdy, zmieniać prędkości i zakresy Dynashift i wybierać bieg jałowy, pozostawiając swoją prawą rękę do wolną.
DYNA-6
Zapewniając wiodącą w swojej klasie dynamikę i niezawodność, przekładnia semi-powershift składa się z sześciu przełożeń Dynashift, stopniowanych optymalnie w czterech zakresach i zmienianychh bez potrzeby korzystania z pedału sprzęgła.
DYNA-VT
Bezstopniowa skrzynia biegów to pełny komfort pracy i optymalne zużycie paliwa w całym okresie użytkowania. Tryb automatyczny umożliwia dostosowanie prędkości jazdy do przodu i automatyczną regulację prędkości obrotowej silnika do obciążenia i prędkości jazdy.
ZARZĄDZANIE MOCĄ SILNIKA – DO 30 KM WIĘCEJ
Nasze ciągniki odznaczają się systemem zarządzania mocą silnika (EPM), który daje możliwość zwiększenia mocy o ponad 30 koni mechanicznych oraz dołożenie dodatkowego momentu obrotowego, gdy tylko jest to potrzebne.
UKŁAD PRZEPŁYWU POWIETRZA
Nowy, zoptymalizowany układ przepływu powietrza zwiększa wydajność chłodzenia silnika, co przekłada się na wyższe osiągi i wydajność pracy.
MULTIPAD – CAŁA KONTROLA W JEDNEJ DŁONI
Standard w modelach Efficient i Exclusive; dźwignia Multipad obsługuje skrzynię biegów oraz steruje tempomatem, tylnym podnośnikiem, WOM, a także pozwala na zarządzanie uwrociami, zaworami hydraulicznymi – wszystko za pomocą zintegrowanego minijoysticka.
SYSTEM AUTODRIVE
System Autodrive automatycznie dba o zmianę biegu na wyższy lub niższy, aby zmaksymalizować wszechstronność i wydajność. Punkt responsywności jest regulowany w zależności od pożądanych parametrów obrotów silnika.
SPRZĘGŁO W HAMULCU
Opcja sprzęgła umieszczonego w hamulcu uruchamia je natychmiast po naciśnięciu pedału hamulca. Odciąża to operatora z obowiązku używania pedału sprzęgła, jednocześnie zwiększając wydajność i wygodę, szczególnie podczas pracy z ładowaczem.
BIEGI PEŁZAJĄCE
Ścisła kontrola w specjalistycznych zadaniach niskoobrotowych jest zapewniona dzięki dodatkowym biegom pełzającym, umożliwiając osiągnięcie podczas jazdy do przodu prędkości nawet do 100 m/godz.
OPCJA SUPER ECO AUTODRIVE
Standardowa funkcja Super Eco AutoDrive obniża koszty i pomaga osiągnąć maksymalną prędkość przy bardzo niskich obrotach silnika, co oznacza mniejsze zużycie paliwa (40 km/godz. przy 1500 obr./min, 50 km/godz. przy 1800 obr./min, w zależności od opon).

W modelach z serii MF 7S silnik, skrzynia biegów, układ kierowniczy, WOM i hydraulika współpracują ze sobą w idealnej harmonii, zapewniając optymalną wydajność we wszystkich fazach pracy.

TYLNY PODNOŚNIK O WYSOKIM UDŹIWGU
Dzięki możliwości obciążenia do 9 600 kg podnośnik może być wyposażony do pięciu par wyjść hydraulicznych z dźwigniami dekompresyjnymi ułatwiającymi demontaż.
WIODĄCA W BRANŻY ELEKTRONICZNA KONTROLA PODNOŚNIKA (ELC)
ELC zapewnia precyzyjną i responsywną kontrolę funkcji podnośnika celem dokładnego utrzymania głębokości roboczej narzędzi wchodzących w kontakt z glebą, a także położenia zamontowanego sprzętu.
DOKŁADNA KONTROLA CIĄGU
Cyfrowy system ELC od MF zapewnia najwyższe standardy kontroli zagłębienia z dokładniejszymi ustawieniami głębokości i lepszym wykrywaniem ukształtowania terenu.
PRZEPŁYW HYDRAULICZNY DYNA-6
Ciągniki MF 7S wyposażone w przekładnie Dyna-6 Super Eco są standardowo wyposażone w wykrywająca obciążenie standardową hydraulikę wykrywania obciążenia Load-Sensing 110 l/min oraz opcjonalną 150 l/min.
SYSTEM HYDRAULICZNY Z CZUJNIKIEM OBCIĄŻENIA
Model MF 7S został standardowo wyposażony w układ hydrauliczny z wykrywaniem obciążenia o wydajności 110 l/min, 150 l/min lub 190 l/min. Każda z opcji łączy wysoką wydajność z niskim zapotrzebowaniem paliwa.
OPCJE ZAWORÓW HYDRAULICZNYCH
Szeroki wybór zaworów hydraulicznych i opcji sterowania pomaga maksymalnie wykorzystać nowoczesne narzędzia i ułatwić obsługę. W zależności od specyfikacji ciągnika można wybrać do ośmiu zaworów hydraulicznych, co pozwala zaspokoić wszelkie wymagania.
MODELE SERII ESSENTIAL
Wersje Essential mają proste mechaniczne sterowanie zaworem hydraulicznym, z opcją wygodnego dedykowanego joysticka do precyzyjnej obsługi ładowacza.
MODELE SERII EFFICIENT
Modele Efficient są wyposażone w nową dźwignię Multipad i obsługę mikrojoysticka pierwszego i drugiego zaworu sterującego. Działają one w połączeniu z mechanicznie sterowanymi dźwigniami trzeciego i czwartego zaworu sterującego.
MODELE SERII EXCLUSIVE
Operatorzy wersji Exclusive skorzystają z nowego Multipada z mikrojoystickiem i możliwością operowania konsoli za pomocą dwóch palców.
PRZEPŁYW HYDRAULICZNY DYNA-VT
Aby zapewnić dynamiczną reakcję układu hydraulicznego, modele serii MF 7S Dyna-VT są standardowo wyposażone w system wykrywania obciążenia 110 l/min typu LS.
PRZEDNI UKŁAD ZAWIESZENIA
Udźwig do 4000 kg. Zintegrowany przedni podnośnik do dużych obciążeń (IFLS) jest dostępny jako wyposażenie opcjonalne i został zaprojektowany tak, aby pasował do przedniej amortyzacji.
SZEROKI WYBÓR OPCJI WOM
Szeroki wybór opcji WOM ze standardowymi prędkościami WOM dostarczanymi przy prędkości silnika 2000 obr./min – jego maksymalna moc znamionowa i wszystkie korzystają z zakresu „stałej mocy” do 1500 obr./min.
SYSTEM PRZEDNIEGO WOM
Dostępny jest także przedni WOM o prędkości 1000 obr./min. W połączeniu z przednim podnośnikiem umożliwia on zasilanie szerokiej gamy dodatkowych narzędzi: ograniczenie przejazdów i zwiększenie wydajności.

Znakomita obsługa i wydajność aby sprostać każdemu zadaniu.

ROZSTAW OSI 2.88 M
Długi rozstaw osi – 2.88 m – zapewnia doskonałą przyczepność, a optymalny rozkład masy (w stosunku niemal 50:50) zapewnia uspokajającą zmysły stabilność.
UKŁAD AMORTYZACJI QUADLINK2
We wszystkich modelach zastosowano układ amortyzacji Quadlink2, który zwiększa zarówno poziom komfortu operatora, jak i ogólną zwrotność maszyny. Połączenie dwóch siłowników i trzech akumulatorów zapewnia operatorowi niezwykle komfortową jazdę.
CIĄGŁA KONTROLA TŁUMIENIA (CDC)
Pomysłowy system ciągłej kontroli tłumienia (CDC) wykorzystuje parę stale monitorujących drgania aktywnych amortyzatorów mechanicznych, co zapewnia komfort z uwzględnieniem najtrudniejszych warunków jazdy.
AKTYWNA KONTROLA TRANSPORTU
Podczas jazdy na uwrociach lub transportu ciężkiego osprzętu, ten może podskakiwać. Aktywna kontrola transportu osprzętu to system amortyzujący, który minimalizuje przechylanie się i automatycznie dostosowuje się do różnych przewożonych mas.
WYGODA KIEROWANIA
System kierowniczy zmniejsza wysiłek operatora przy manewrowaniu kierownicą i zapewnia szybsze skręty. Umożliwia to operatorowi dostosowanie przełożenia i wybór liczby obrotów kierownicy wymaganych do uzyskania określonej liczby skrętów pod kątem.
ZWROTNOŚĆ
Doskonała zwrotność pomaga zwiększyć produktywność podczas zawracania na uwrociach w polu, podczas pracy z ładowaczem lub pokonywania wąskich dróg.
BALASTOWANIE DLA ZACHOWANIA ELASTYCZNOŚCI
Aby sprostać intensywnym pracom lub odpowiednio zbalastować maszynę (przodu/tyłu), potrzebny jest dodatkowy balast – dlatego stworzyliśmy szeroki wybór obciążników. Seria MF 7S oferuje dodatkowe przednie/tylne obciążniki, dopasowane wedle potrzeb.
SZEROKI WYBÓR OPON
Wszystkie modele są dostępne z szerokim wyborem 42-calowych opon, które zapewniają najlepszą przyczepność przy jednoczesnym zminimalizowaniu ugniatania gleby.
CAŁKOWITA MASA POJAZDU
Seria MF 7S dopuszcza masę całkowitą do 14 ton – to rynkowy lider w tej dziedzinie.

Im lepiej zaprojektowany ciągnik nadaje się do wykonywanej pracy, tym łatwiej i wydajniej jest ona wykonywana.

ERGONOMIA
Operatorzy naszych maszyn znajdą tu wygodę; wszystkie elementy zostały z pomysłem zaaranżowane. Nowy podłokietnik ruszający się wraz z fotelem zapewnia łatwy dostęp do głównych funkcji: szybkiego i wygodnego sterowania Bluetooth telefonem i radiem.
NOWA DESKA ROZDZIELCZA
Operatorzy docenią zapewne także nową i smukłą deskę rozdzielczą. Wyraźnie wyświetla ona dane operacyjne na kolorowym ekranie konfiguracji i informacji (SIS) o wymiarach 70 mm x 52 mm, zapewniającym szybki i łatwy dostęp do szeregu przydatnych informacji.
WIDOCZNOŚĆ
Zwiększenie produktywności i oszczędność czasu; w naszych maszynach poczujesz różnicę. Pracuj mądrzej z dodatkowym oprzyrządowaniem i jedź bezpiecznie po drogach dzięki pełnej widoczności z kabiny 360°.
MECHANICZNA AMORTYZACJA KABINY
Mechaniczna amortyzacja kabiny doskonale radzi sobie z niwelowaniem nierówności terenu za pośrednictwem pary amortyzatorów.
ŁATWY I BEZPIECZNY DOSTĘP
Duże szerokie drzwi, bezpieczne stopnie, szyny i odchylana kolumna kierownicy zapewniają najlepszy w swojej klasie komfort wchodzenia do kabiny.
ŚWIATŁA ROBOCZE
Dodanie opcjonalnych 16 LEDÓW ROBOCZYCH zmienia nawet najciemniejszą noc w jasny dzień. Ten pakiet zawiera również światła LED do jazdy dziennej, wzmacniając jednocześnie i tak już bardzo atrakcyjny wygląd pojazdu.
RADIO/TELEFON
Dostęp do radia lub funkcji telefonu za pośrednictwem technologii Datatronic 5.
DACH DOPASOWANY DO CIEBIE
Możliwość spersonalizowania zadaszenia kabiny pozwala dostosować MF 7S tak, aby zapewnić najlepszą widoczność (z dachem Visio) lub bardziej naturalną wentylację.
KONSTRUKCJA
Przód nowego modelu MF 7S przyciąga i przykuwa uwagę. W centrum znajduje się kultowe potrójne logo MF, wokół którego skupiono potężne światła i nowĄ szarą szablę MF.

Kabiny ciągników serii MF 7S zapewniają środowisko zaprojektowane specjalnie z myślą o przeciwdziałaniu obciążeniom i zmęczeniu, zapewniając niezrównany komfort, prostotę i widoczność. Funkcje, takie jak automatyczna aktywacja świateł ostrzegawczych i komfortowe czasowe opóźnianie wyłączania świateł, są mile widzianym dodatkiem. Nowy system amortyzacji przedniej osi jeszcze bardziej poprawia komfort pracy. Nowatorska, intuicyjna konsola Datatronic 5 dostarcza informacji potrzebnych do zarządzania i kontrolowania wszystkich funkcji ciągnika. Nowy podłokietnik i doskonała ergonomia otoczenia pracy oznaczają, że wszystkie elementy sterujące są łatwo dostępne a ich obsługa bezproblemowa. Pakiet nawet 16 zewnętrznych diod LED rozświetli noc wyjątkową jasnością i bardzo niskim zużyciem energii. Pakiet świateł LED jest również doskonale widoczny w ciągu dnia, ponieważ ich konstrukcja poprawia wygląd zewnętrzny ciągnika.

SPECYFIKACJA SERII ESSENTIAL
Seria Essential to bazowy zestaw dla modeli MF 7S, ale nie podstawowy! Zawiera wszystkie kluczowe elementy, których można oczekiwać od ciągników MF, łącząc prostotę, łatwość obsługi i wszechstronność spełniające potrzeby mocy i wydajności.
KABINA PANORAMICZNA SERII ESSENTIAL
Opcja kabiny Essential Panoramic zapewnia doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach podczas prac konserwacyjnych. Szeroka, jednoczęściowa przesłona poliwęglanowa jest wyjątkowo wytrzymała i chroni operatora przed odpryskami.
SPECYFIKACJA SERII EFFICIENT
Wyposażony w kluczowe funkcje zwiększające wydajność pakiet serii Efficient pomaga pracować szybciej, w wyższym standardzie i z lepszą dokładnością.
SPECYFIKACJA SERII EXCLUSIVE
Ciągniki serii Exclusive, wyposażone w wiele zaawansowanych funkcji, są przeznaczone do bardziej intensywnych operacji na większą skalę, idealne dla poszukujących opłacalnych korzyści dla firmy.

Rozwiązania technologiczne zastosowane w serii MF 7S są wyraźnym wskaźnikiem tempa postępu i wprowadzania innowacji przez firmę Massey Ferguson. Informacja to potęga, zwłaszcza jeśli chodzi o bardziej wydajną i wydajną pracę.. Dlatego też firma MF zawsze stara się dostarczać proste i niezawodne rozwiązania technologiczne zapewniające niezrównaną łatwość użytkowania, lepszą produktywność i rentowność, a to wszystko przekłada się na wyższe plony, niższe koszty nakładów pracy i większe zyski.

DATATRONIC 5
Sercem systemu jest intuicyjny terminal Datatronic 5 wyposażony w ekran dotykowy, który nie tylko pozwala dogodnie zarządzać funkcjami ciągnika, ale umożliwia także pełną kontrolę nad wszystkimi narzędziami kompatybilnymi z ISOBUS.
FIELDSTAR 5
Nowy terminal Fieldstar 5 został zaprojektowany w celu stworzenia bardziej intuicyjnego i precyzyjnego doświadczenia w rolnictwie, zapewniając system cechujący się prostotą obsługi a także zwiększeniem wydajności, produktywności i rentowności.
KONTROLA SEKCJI
Dzięki automatycznej technologii kontroli sekcji dla narzędzi ISOBUS operatorzy mogą aplikować nasiona, nawozy lub środki ochrony roślin bez nakładania się ich. Zapobiega to zarówno nałożeniu się rozprowadzanych produktów, ale także kontroli granicy pola.
MF TASK DOC
System MF Task Doc to przyszłość rolnictwa, ponieważ pomaga rolnikom uzyskać większą wydajność dzięki wiedzy zapewnianej przez precyzyjnie mierzone dane dostępne w zasięgu ręki właściciela gospodarstwa.
MF GUIDE
System MF Guide to naszpikowany funkcjami bezdotykowy system nawigacji dostępny w nowych ciągnikach. System ponadto jest dostępny w ramach obsługi posprzedażowej. Jest w stanie zapewnić dokładność do mniej niż metra, decymetra i centymetra, zwiększając wydajność operacji rolniczych.
MF CONNECT
Usługa MF Connect umożliwia Tobie i Twojemu dealerowi koordynację i optymalizację oraz płynną komunikację z Twoją flotą, aby lepiej zarządzać konserwacją i zdalnie monitorować sprzęt pracujący w terenie.

Dostępne modele

Model Moc maksymalna (KM)* Silnik Przekładnia Maksymalny moment obrotowy (NM)* Udźwig (kg)
MF 7S.155 155 AGCO Power, 6,6 l, 6-cylindrowy, SCR Dyna-6, Dyna-VT 750 9 600
MF 7S.165 165 AGCO Power, 6,6 l, 6-cylindrowy, SCR Dyna-6, Dyna-VT 800 9 600
MF 7S.180 180 AGCO Power, 6,6 l, 6-cylindrowy, SCR Dyna-6, Dyna-VT 860 9 600
MF 7S.190 190 AGCO Power, 6,6 l, 6-cylindrowy, SCR Dyna-VT 925 9 600

* przy 1500 obr./min z EPM


Najważniejsze cechy technologii Dyna-VT

Przekładnia bezstopniowa znacznie ułatwia pracę operatora, jednocześnie zwiększając zużycie paliwa w każdych warunkach

Prosta, bezstopniowa regulacja prędkości, od 0.03 do 40 km/godz. lub 50 km/godz.* dostępne z 40 km/godz. super Eco lub 50 km/godz.* Eco

Wybór dwóch zakresów prędkości optymalizuje moment obrotowy dla różnych zastosowań

Dźwignia lub sterowanie pedałem; operator może wybrać preferowany tryb pracy

System „Supervisor” maksymalizuje wydajność przy różnych obciążeniach

Nowy tryb automatyczny umożliwia operatorom dostosowanie prędkości jazdy do przodu, jednocześnie automatycznie regulując prędkość silnika w zależności od obciążenia i prędkości

Regulacja agresywności pracy pedału przyspieszenia


Ciągnik – Ładowarka

Przy zakupie nowego ciągnika MF 7S, niezależnie od tego, czy zamówiono go w pakiecie Essential, Efficient czy Exclusive, może on mieć w pełni zintegrowany i dostępny fabrycznie ładowacz, aby zapewnić najwyższą wydajność. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej zwrotności i dostępie do konserwacji, stanowi on integralną część maszyny. Pełna kontrola – Opcjonalny joystick mechaniczny lub wielofunkcyjny E/H posiada dodatkowe funkcje do obsługi przekładni, takie jak bieg do przodu/do tyłu oraz zmiana prędkości, co zwiększa wszechstronność pracy.

Funkcja 3rd Live umożliwia operatorowi jednoczesne otwieranie/zamykanie chwytaka i przechylanie lub spychanie osprzętu. Doskonała widoczność dzięki nowej wąskiej masce i rurze wydechowej. Opcjonalny dach Visioline poprawia widoczność ładunków na wysokości, a szczególnie przydatne na przykład podczas układania bel w stos. „Funkcja sprzęgła w hamulcu” ustawia przekładnię w położeniu neutralnym, gdy pedały hamulca są wciśnięte, co umożliwia obsługę hamulca i sprzęgła wyłącznie jedną nogą oraz sprawia, że obsługa ładowacza jest bezpieczniejsza, łatwiejsza i znacznie wygodniejsza.

Najważniejsze cechy ciągnika-ładowacza:

 • W pełni zintegrowany ładowacz MF FL jest teraz dostępny jako fabrycznie montowany aby zapewnić najwyższą wydajność
 • Opcjonalny joystick wielofunkcyjny umożliwia również zmianę kierunku i prędkości, zapewniając całkowitą kontrolę
 • Proporcjonalne sterowanie trzecim zaworem suwakowym umożliwia operatorom jednoczesne otwieranie/zamykanie chwytaka i przechylanie lub spychanie
 • Najwyższa widoczność dzięki inteligentnie wyprofilowanej konstrukcji maski i deski rozdzielczej
 • Nieograniczona zwrotność i dostępność procesów konserwacyjnych
 • Opcja dachu Visio z zabezpieczeniem przed spadającymi przedmiotami (FOPS)
 • Doskonała zwrotność, małe kąty skrętu, technologia Speedsteer
 • Nowa funkcja potrząsania łyżką w joysticku wielofunkcyjnym
 • Nowy system szybkozłączy zmniejszający straty ciśnienia przy dużych przepływach, przyspiesza ruch ładowarki i oszczędza paliwo
 • Hydrauliczne blokowanie osprzętu aktywowane za pomocą SIS
 • Nowa, standardowa automatyzacja prędkości silnika w menu SIS pozwala operatorom na zwiększenie prędkości silnika zgodnie z działaniem joysticka
 • Aby jeszcze bardziej poprawić wydajność ładowania, zastosowano szereg funkcji zwiększających wydajność i komfort, w tym wysokoprzepływową hydraulikę i funkcję sprzęgła w hamulcu, która po aktywacji odłącza również napęd
 • Nowy ładowacz serii MF E-Loader dostępny jest jako wyposażenie opcjonalne; zoptymalizuje wykorzystanie ładowarki i daje dostęp do wymiarów niezbędnych podczas procesów ładowania już z poziomu ekranu dotykowego Datatronic 5.

Dostępne pakiety serwisowe

MF ALWAYS RUNNING – Twoja flota zastępczaNajlepsza w swojej klasie obsługa klienta. W ramach programu „MF Always Running — Twoja flota zastępcza” zapewniamy maszynę zastępczą, dzięki czemu można kontynuować pracę z minimalną przerwą, tak aby zmaksymalizować wydajność podczas serwisu lub naprawy maszyny. Uczestniczący w programie MF Always Running dealerzy Massey Ferguson zapewniają klientom szeroki wybór ciągników o mocy od 100 KM do 400 KM.
DOKUMENTACJA TECHNICZNA

Witryna internetowa RMI – https://rmi.agcopartsandservice.com/home

WSPARCIE AGCO

Gdy inwestujesz w maszynę Massey Ferguson, korzystasz ze wsparcia firmy AGCO — największego na świecie producenta maszyn rolniczych.

WSPARCIE U DEALERÓW

Chroń swoją inwestycję w maszynę Massey Ferguson i oddaj ją w ręce ekspertów.

OBNIŻ KOSZTY I ZOPTYMALIZUJ WYDAJNOŚĆ

Kompleksowa oferta usług.

USŁUGI SERWISOWE U DEALERÓW

Chroń inwestycję w maszynę Massey Ferguson, wybierając spośród najlepszych w branży umów serwisowych i gwarancyjnych.


AGCO FINANCE  Zostaw kontakt a my się do Ciebie odezwiemy!

  Ostatnia aktualizacja: 2021-09-06