Massey Ferguson 7700 S

Urodzony, aby pracować na roli


 

Praktyczny, prosty i niezawodny — to MF 7700 S.

Ciągniki Massey Ferguson serii MF 7700 S zaprojektowano i zbudowano tak, aby spełnić potrzeby profesjonalnych rolników we wszystkich sektorach branży — hodowlanym, uprawowym, mieszanym i kontraktowym. Szeroki wybór wariantów mocy, przekładni, specyfikacji kabiny, hydrauliki i wałków WOM oznacza, że klienci indywidualni mogą wybrać maszynę, która dokładnie spełnia ich wszystkie potrzeby.


Główne korzyści

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ — MNIEJSZE WYMOGI W ZAKRESIE KONSERWACJI
6-cylindrowe silniki AGCO POWER o pojemności 6,6 litra. Do 30 KM dodatkowej mocy z EPM. Bezobsługowy system SCR „All-in-One Stage V” obniża koszty eksploatacji i poprawia widoczność.
WYDAJNE UKŁADY NAPĘDOWE GWARANTUJĄ WYŻSZĄ PRODUKTYWNOŚĆ
Sprawdzona przekładnia Dyna-6 oraz przekładnia Dyna-VT z dodatkową mocą z EPM dostarczają więcej mocy wtedy, gdy jest ona najbardziej potrzebna. Idealne połączenie silnika i przekładni zapewnia maksymalną moc.
MOŻLIWOŚĆ SZYBSZEJ PRACY NAWET Z NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYMI MASZYNAMI
Do pięciu wyjść hydraulicznych z tyłu oraz trzech z przodu, obsługujących przedni podnośnik i instalację Power Beyond, jak również zaczep dużego udźwigu. Układ hydrauliczny oferuje możliwość szybszej pracy z szerokim wachlarzem maszyn towarzyszących, poprawiając uniwersalność.
OPCJONALNE KABINY
Im lepiej wyposażysz ciągnik pod kątem konkretnego zadania, tym będzie ono łatwiejsze i zostanie szybciej zakończone. Jest to kolejny obszar, gdzie ciągniki MF 7700 S wybijają się ponad przeciętność. Ponadto dostępny jest rozszerzony pakiet sprzętowy oferowany z różnymi kabinami i szerokim zakresem wyposażenia, co zapewnia wszystkie opcje jakich można potrzebować.
TECHNOLOGIA DOSTĘPNA W ZASIĘGU RĘKI
Nowy terminal Datatronic 5 z ekranem dotykowym. Tak łatwy w obsłudze, jak tablet. System MF Auto Guide: Dokładność od 30 cm do 2 cm oraz możliwość wyboru spośród wielu sygnałów korekcyjnych, m.in. z odbiornikami Trimble i Novatel. MF ISOBUS z joystickiem Multipad: wydajność i łatwa obsługa.

 


Wirtualny spacer


Rozwiązania technologiczne i innowacje

WydajnośćKomfortProduktywnośćZarządzanie gospodarstwem

Inteligentne generowanie ekonomicznej mocy

POWER CONTROL
Dźwignia Power Control zapewnia wygodną, prostą pracę z obsługą trzech funkcji. Operatorzy mogą przechodzić między trybami jazdy do przodu/tyłu, zmieniać prędkość i zakresy przełożeń Dynashift oraz wybierać bieg jałowy, a jednocześnie prawą ręką obsługiwać inne funkcje.
SILNIK AGCO POWER
6-cylindrowy silnik AGCO POWER o pojemności 6,6 litra.
SILNIKI Z TECHNOLOGIĄ ALL-IN-ONE STAGE V
Są one zgodne z surowymi przepisami dotyczącymi emisji spalin Stage V dzięki zastosowaniu wielokrotnie nagradzanego systemu „All-in-One” firmy Massey Ferguson, który teraz zawiera prosty „katalizator sadzy”.
DYNA-6
Przekładnia typu semi-powershift, zapewniająca najlepsze w swojej klasie osiągi i niezawodność, oferuje sześć przełożeń Dynashift, optymalnie zestopniowanych w czterech zakresach i zmienianych bez użycia pedału sprzęgła.
DYNA-VT
Pod postacią bezstopniowej przekładni Dyna-VT inżynierowie firmy Massey Ferguson opracowali system przenoszenia mocy, który wyznacza nowy branżowy standard łatwości obsługi i precyzji.
SYSTEM ZARZĄDZANIA MOCĄ SILNIKA — 30 KM WIĘCEJ
Ciągniki te są wyposażone w układ zarządzania mocą silnika (EPM), który umożliwia zwiększenie mocy nawet o 30 KM, a także zwiększenie momentu obrotowego — dokładnie wtedy, gdy jest to potrzebne.

Kabina modelu MF 7700 S została zaprojektowana specjalnie w celu przeciwdziałania stresowi i zmęczeniu. Gwarantuje niezrównany komfort, prostotę obsługi i znakomitą widoczność. Miłym dodatkiem są takie funkcje, jak automatyczne włączanie światła ostrzegawczego i opóźnione wyłączanie oświetlenia kabiny.

KABINA SPECYFIKACJI ESSENTIAL
Być może jest to specyfikacja bazowa, ale z pewnością nie jest podstawowa. Zapewnia wszystkie kluczowe cechy, których można oczekiwać od ciągnika marki Massey Ferguson — prostotę, logikę i wszechstronność — bez zbędnego wyrafinowania.
KABINA SPECYFIKACJI EXCLUSIVE
Ta oferująca bardziej zaawansowane funkcje specyfikacja jest przeznaczona do bardziej intensywnych operacji na większą skalę, ukierunkowanych na osiągnięcie bardziej opłacalnych korzyści.
KABINA SPECYFIKACJI EFFICIENT
Dedykowany zapewnieniu większej wydajności dzięki kluczowym funkcjom, pakiet Efficient pozwala operatorowi na szybszą pracę z wyższym standardem i większą dokładnością.
KABINA PANORAMICZNA SPECYFIKACJI ESSENTIAL PANORAMIC
Nieograniczoną widoczność na prawą stronę maszyny zapewnia bezpieczną i efektywną obsługę narzędzi roboczych montowanych z boku. Szeroka, jednoelementowa osłona jest niezwykle wytrzymała i chroni operatora przed „unoszącymi się” fragmentami.
MECHANICZNA AMORTYZACJA KABINY
Mechaniczna amortyzacja kabiny doskonale radzi sobie z niwelowaniem nierówności terenu za pośrednictwem pary amortyzatorów.
NOWA DESKA ROZDZIELCZA Z EKRANEM SIS
Smukła konstrukcja deski rozdzielczej umożliwia szybką i łatwą analizę danych operacyjnych, które są wyświetlane na kolorowym ekranie o wymiarach 70 mm x 52 mm — ekranie SIS (Setup & Information Screen, konfiguracji i informacji).
KLIMATYZACJA
Klimatyzacja to oczywiście wyposażenie standardowe. Jest dostępna w wersji automatycznej, która pozwala wstępnie ustawić i monitorować temperaturę w kabinie. Lusterka zewnętrzne mogą być podgrzewane, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę podczas pracy w zimie.
DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY
Jeszcze bardziej poprawiono komfort i łatwość poruszania — począwszy od dostępu do kabiny, poprzez fotele, aż po jakość powietrza. Dostępny jest szeroki wybór foteli, między innymi podgrzewanych, a także chłodzony schowek i radio z funkcją Bluetooth (opcjonalnie radio DAB).
12 ŚWIATEŁ LED
12 zamontowanych na zewnątrz świateł LED zmienia noc w dzień przy wyjątkowym blasku i bardzo niskim zużyciu energii. Pakiet świateł LED rzuca się w oczy również w ciągu dnia, ponieważ swoją estetyką podkreśla zewnętrzny wygląd ciągnika.

 

Nowoczesne maszyny towarzyszące stawiają coraz większe wymagania ciągnikom w kwestii obsługi oraz zasilania hydrauliką, która powinna działać szybciej i cechować się lepszą reakcją. Ciągniki MF 7700 S mają niezmierzone możliwości łatwej obsługi zastosowań o wysokich wymaganiach dzięki zdumiewającemu udźwigowi i sile napędowej, co pozwala korzystać z najnowszych maszyn.

UDŹWIG TYLNEGO PODNOŚNIKA — 9600 KG
Podnośnik tylny oferuje udźwig do 9600 kg. Tylne wyjścia hydrauliczne wyposażono również w hydrauliczny system dekompresji, który umożliwia łatwe rozczepianie maszyny towarzyszacej. Dostępnych jest także do pięciu wyjść hydraulicznych.
ELEKTRONICZNE STEROWANIE PODNOŚNIKIEM (ELC)
W standardzie jest dostępna najlepsza w branży technologia ELC. Ten układ zapewnia precyzyjne i responsywne sterowanie nad funkcjami podnośnika, co gwarantuje możliwość dokładnego zarządzania głębokością roboczą osprzętu wchodzącego w kontakt z glebą oraz wysokością roboczą innych maszyn.
ZINTEGROWANY PRZEDNI PODNOŚNIK
Jako wyposażenie dodatkowe dostępny jest zintegrowany przedni podnośnik (IFLS) przeznaczony do pracy w trudnych warunkach. Został on zaprojektowany w zgodzie z amortyzacją przedniej osi.
DOKŁADNA KONTROLA SIŁY CIĄGU
Cyfrowy system ELC Massey Ferguson zapewnia najwyższy standard kontroli nad siłą uciągu dzięki dokładnej regulacji głębokości pracy narzędzia oraz lepszemu kopiowaniu nierówności terenu.
INSTALACJA AUTOMATYCZNYCH STABILIZATORÓW
Usprawniono również układ automatycznych stabilizatorów przy użyciu krótszego łańcucha, co w znacznym stopniu uprościło instalację. Jednokierunkowy stabilizator po każdej stronie zapewnia dodatkową niezawodność.
ROZSTAW OSI 2,88 M
Duży rozstaw osi — 2,88 m — zapewnia doskonałą trakcję, a optymalny rozkład masy w stosunku niemal 50:50 gwarantuje stabilność.
DUAL CONTROL
Do ciągnika można dodać wyjątkową funkcję MF Dual Control, która zapewnia pełną synchronizację pracy przedniego i tylnego podnośnika oraz ich obsługę z jednego miejsca. Rozwiązanie to pozwala zwiększyć wydajność szczególnie podczas pracy na uwrociach.
SYSTEM PRZEDNIEGO WOM
W celu zapewnienia dodatkowej elastyczności dostępny jest również przedni WOM. Dzięki niemu można jednocześnie korzystać z przedniego i tylnego narzędzia roboczego.
UKŁAD AMORTYZACJI QUADLINK2
We wszystkich modelach zastosowano układ amortyzacji Quadlink2, który zwiększa zarówno poziom komfortu operatora, jak i ogólną zwrotność maszyny. Połączenie dwóch siłowników i trzech akumulatorów zapewnia operatorowi niezwykle komfortową jazdę.
NOWA OPONA TYLNA O ŚREDNICY 1,95 M
Pod względem przyczepności do podłoża nowe standardy wyznacza nowa tylna opona o średnicy 1,95 m, dostępna opcjonalnie we wszystkich modelach MF 7716 S, MF 7718 S i MF 7719 S. Zwiększa prześwit i zmniejsza ugniatanie gleby.
UKŁAD HYDRAULICZNY O ZMIENNYM WYDATKU
Ciągnik MF 7700 S jest seryjnie wyposażony w układ hydrauliczny o zmiennym wydatku, oferujący przepływ 110 l/min, 150 l/min lub 190 l/min. Każda z tych wersji łączy w sobie wysoką wydajność z niskim zapotrzebowaniem na paliwo.
ZACZEPY
Dostępny jest również szeroki wybór zaczepów dopasowanych do różnorodnych wymogów: na przykład zaczep klasyczny, dyszel, hydrauliczny zaczep pick-up i zaczep kulowy K80.
CIĄGŁA REGULACJA TŁUMIENIA
Inteligentny układ ciągłej kontroli tłumienia (CDC) wykorzystuje parę aktywnych amortyzatorów mechanicznych, które stale monitorują poziom komfortu jazdy, dopasowując go do warunków drogowych.
ACTIVE TRANSPORT CONTROL (AKTYWNA AMORTYZACJA W TRANSPORCIE)
Podczas jazdy po uwrociach lub przy transporcie ciężkiego zamontowanego sprzętu może dochodzić do „podskakiwania” maszyn zawieszanych. System amortyzacji wstrząsów ATC minimalizuje kołysanie, automatycznie dostosowując ustawienia do masy danego osprzętu.
PROSTA OBSŁUGA CODZIENNA
Jednoczęściowa maska umożliwia łatwy dostęp do wszystkich kluczowych elementów podlegających serwisowi oraz do układu chłodzenia, którego elementy rozmieszczono w sposób umożliwiający szybkie i łatwe codzienne czyszczenie. Wlew paliwa i skrzynka narzędziowa są łatwo dostępne, co zapewnia optymalną wygodę.

 

Wykorzystane w ciągnikach serii MF 7700 S rozwiązania technologiczne zastosowane wewnątrz i na zewnątrz to wyraźne wskazanie szybkości postępu i innowacji w Massey Ferguson. Informacja to potęga, kiedy chodzi o wydajniejszą i produktywniejszą realizację zadań. Właśnie dlatego Massey Ferguson dostarcza proste i niezawodne rozwiązania technologiczne, które zapewniają niezrównaną prostotę obsługi, wyższą produktywność i dochodowość dzięki wyższym plonom, niższym kosztom użytkowania oraz większym zyskom.

DATATRONIC 5
Dostępny jako opcja w wersjach wyposażenia Efficient i Exclusive terminal Datatronic 5 gromadzi i przechowuje dane dotyczące ustawień ciągnika oraz rolnictwa precyzyjnego. Dodatkowo, terminal może być używany do sterowania systemami MF Auto Guide, narzędziami ISOBUS i kamerami.
FIELDSTAR 5
Nowy terminal Fieldstar 5 ma zapewnić bardziej intuicyjne wrażenia związane z precyzyjnym rolnictwem, dostarczając system gwarantujący łatwe w obsłudze doświadczenia, zwiększający wydajność, produktywność i zyskowność.
ISOBUS
Zmniejsz liczbę dodatkowych ekranów i wyeliminuj potrzebę stosowania kolejnego joysticka dzięki zgodności z protokołem ISOBUS, która jest nieodłączną cechą terminali Datatronic.
MF TASK DOC
System MF Task Doc to przyszłość rolnictwa, ponieważ pomaga rolnikom uzyskać większą wydajność dzięki wiedzy zapewnianej przez precyzyjnie mierzone dane dostępne w zasięgu ręki właściciela gospodarstwa.
MF GUIDE
System MF Guide to naszpikowany funkcjami bezdotykowy system nawigacji dostępny w nowych ciągnikach. System ponadto jest dostępny w ramach obsługi posprzedażowej. Jest w stanie zapewnić dokładność do mniej niż metra, decymetra i centymetra, zwiększając wydajność operacji rolniczych.
AGCONTROL
Dzięki w pełni automatycznej kontroli sekcji dla maszyn i urządzeń podłączonych za pomocą złącza ISOBUS operatorzy mogą siać, wykonywać zabiegi nawożenia lub oprysku bez nakładania przejazdów na siebie. Zapobiega to wielokrotnemu nakładaniu zabiegów na te same obszary upraw oraz poza granice pola.
MF CONNECT
Usługa MF Connect umożliwia Tobie i Twojemu dealerowi koordynację i optymalizację oraz płynną komunikację z Twoją flotą, aby lepiej zarządzać konserwacją i zdalnie monitorować sprzęt pracujący w terenie.

 


Dostępne modele

Model Moc maksymalna (KM) Silnik Przekładnia Maksymalny moment obrotowy (NM)* Udźwig
MF 7715 S 155 AGCO Power, 6,6 l, 6-cylindrowy, SCR Dyna-6, Dyna-VT 745 9 600
MF 7716 S 165 AGCO Power, 6,6 l, 6-cylindrowy, SCR Dyna-6, Dyna-VT 790 9 600
MF 7718 S 180 AGCO Power, 6,6 l, 6-cylindrowy, SCR Dyna-6, Dyna-VT 840 9 600
MF 7719 S 190 AGCO Power, 6,6 l, 6-cylindrowy, SCR Dyna-VT 980 9 600

* przy 1500 obr./min z EPM


Dostępne pakiety serwisowe

MF ALWAYS RUNNING
Twoja flota zastępcza

Najlepsza w swojej klasie obsługa klienta
W ramach programu „MF Always Running — Twoja flota zastępcza” zapewniamy maszynę zastępczą, dzięki czemu można kontynuować pracę z minimalną przerwą, tak aby zmaksymalizować wydajność podczas serwisu lub naprawy maszyny.

Uczestniczący w programie MF Always Running dealerzy Massey Ferguson zapewniają klientom szeroki wybór ciągników o mocy od 100 KM do 400 KM.

 

DOKUMENTACJA TECHNICZNA

Witryna internetowa RMI – https://rmi.agcopartsandservice.com/home

WSPARCIE AGCO

Gdy inwestujesz w maszynę Massey Ferguson, korzystasz ze wsparcia firmy AGCO — największego na świecie producenta maszyn rolniczych.

WSPARCIE U DEALERÓW

Chroń swoją inwestycję w maszynę Massey Ferguson i oddaj ją w ręce ekspertów.

 

OBNIŻ KOSZTY I ZOPTYMALIZUJ WYDAJNOŚĆ

Kompleksowa oferta usług.

USŁUGI SERWISOWE U DEALERÓW

Chroń inwestycję w maszynę Massey Ferguson, wybierając spośród najlepszych w branży umów serwisowych i gwarancyjnych.


AGCO FINANCE    Zostaw kontakt a my się do Ciebie odezwiemy!

    Ostatnia aktualizacja: 2021-08-26