EUROMASZ w Lipce działa już od 20 lat. Początkowo sprzedawaliśmy maszyny używane. Od 2003 r. rozpoczęliśmy handel nowymi maszynami. Jeszcze do niedawna byliśmy autoryzowanym dystrybutorem producenta ciągników w Europie – Deutz-Fahr. Przez 14 lat pomagaliście nam Państwo stać się jednym z czołowych dystrybutorów koncernu SDF. Ten sukces zawdzięczamy również Państwu. Bez Was – nie bylibyśmy tym, kim jesteśmy teraz. Mamy nadzieję, że i my pozytywnie wpłynęliśmy na Waszą działalność na przestrzeni minionych lat.


W każdej firmie przychodzi czas na zmiany – i tak też się stało u nas na początku roku 2018.

Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku, zostaliśmy dostrzeżeni przez globalnego producenta maszyn i części zamiennych – AGCO. Od teraz w naszej ofercie znajdziecie Państwo maszyny marki Massey Ferguson: ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe, ładowarki, ładowacze czołowe oraz maszyny zielonkowe i prasy (produkty dotychczasowych marek LELY i FELLA).

Aby nasi Klienci mogli przekonać się jakie możliwości mają maszyny marki Massey Ferguson, uruchomiliśmy specjalny program pokazów. Od teraz Klienci zainteresowani zakupem mogą zgłosić chęć przetestowania maszyny w swoim gospodarstwie! Wszystko co muszą zrobić to wypełnić nasz specjalny formularz.

Współpracujemy z ponad 35 producentami maszyn rolniczych. Mamy w ofercie: agregaty uprawowe, pługi, siewniki, maszyny zielonkowe, opryskiwacze, przyczepy, wozy asenizacyjne, rozsiewacze nawozów, rozrzutniki obornika, wozy paszowe, ładowacze, ładowarki, osprzęt do ładowaczy, maszyny komunalne. To nie wyczerpuje oferty firmy, gdyż jesteśmy otwarci na potrzeby klientów i sprostamy każdemu wyzwaniu.


SKLEP

Na terenie firmy znajduje się sklep o powierzchni 1000 m2. Mamy w ofercie ponad 20 tys. części do maszyn rolniczych oraz szeroki asortyment narzędzi i akcesoriów do produkcji rolnej. Dodatkowo znajdziecie u nas Państwo narzędzia ogrodnicze, odzież roboczą, zabawki i wiele innych artykułów. Od wielu lat pracują u nas doświadczeni sprzedawcy, którzy umiejętnie doradzają dobór odpowiednich elementów. Świetnie wyposażone punkty w nowo otwartych oddziałach w Srebrnej Górze koło Wapna oraz w Jastrzębiu koło Lipna oferują szeroki asortyment.


SERWIS

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny ciągników i maszyn wyposażony jest w 7 samochodów serwisowych. Mechanicy stale jeżdżą na tematyczne szkolenia i pogłębiają swoją wiedzę o nowości techniczne sprzętów. Dokładamy wszelkich starań aby w sytuacjach awaryjnych pomoc była natychmiastowa.


Celem naszej firmy jest stały rozwój regionu. Robimy wszystko abyśmy my i nasi klienci  mogli spokojnie patrzeć w przyszłość. Otrzymujemy również wiele nagród i wyróżnień na targach oraz innych imprezach wystawienniczych w całym kraju, na których bierzemy aktywny udział.

Naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie klienta i w dowód uznania zostaliśmy wielokrotnie nagradzani tytułem SOLIDNA FIRMA. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych oddziałów. Miła i fachowa obsługa udziela informacji i służy radą. W firmie każdy klient jest traktowany w sposób szczególny i indywidualny.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych oddziałów. Miła i fachowa obsługa udziela informacji i służy radą. W firmie każdy klient jest traktowany w sposób szczególny i indywidualny.


Jak zmieniało się nasze logo…

Z biegiem lat w Euromaszu wiele się zmieniało w zakresie sprzedaży – barwy naszego logo zawsze były odbiciem marki sprzedawanych ciągników rolniczych (Deutz-Fahr -> Massey Ferguson).

Aktualne logo zostało pozbawione napisu „LIPKA” – dlaczego?

Wielu klientów często kojarzyło nas z miejscowością Lipka i to nie ulega wątpliwości – siedziba firmy to Lipka i taki stan pozostaje do dziś. Jednak obecnie posiadamy wiele oddziałów m.in. na terenie województwa pomorskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego i tamtejsi potencjalni, nowi klienci często zerkając na „LIPKĘ” w logo twierdzili, że miejscowość jest za daleko i tak długie podróże do serwisu czy sklepu części zamiennych nie są opłacalne. Nasze oddziały wyposażone są w działy sprzedaży części, serwisowy i na każdym zawsze dyżur pełni przedstawiciel handlowy ds. nowych ciągników i maszyn rolniczych. W związku z tym EUROMASZ to nie tylko miejscowość Lipka, ale również Srebrna Góra k. Wapna (wielkopolskie), Jastrzębie k. Lipna (kujawsko-pomorskie), Potęgowo k. Słupska (pomorskie), Słupca (wielkopolskie).

2022 (alternatywne)
2021 (aktualne)
2018
2018
2012
2010
2007