Polski producent

Przyczepy • Naczepy • Wywrotki


Przyczepa rolnicza wywrotka, tandem i skorupowa – wybierz nowy model dopasowany do Twoich potrzeb!


Najczęściej spotykane w polskich gospodarstwach są tzw. przyczepy skrzyniowe. Poszczególne modele różnią się między sobą m.in. budową oraz układem. Sporo zależy od rodzaju zastosowanego podwozia. Najczęściej wybierane są przyczepy dwuosiowe z obrotnicą. Taki sprzęt łączyć można w większe zestawy.

Przyczepy rolnicze z obrotnicami nie wymagają zwykle dużego ciągnika – na utwardzonym gruncie doskonale radzi sobie z nimi większość dostępnych na rynku maszyn. Wiele starszych przyczep posiadało zwykle pojedynczy wywrot. Modele oferowane przez nas mają wywrot na trzy strony, co z pewnością ułatwia użytkowanie i skraca czas rozładunku materiałów. Większość skrzyń ładunkowych sprawdzi się nie tylko do transportu płodów rolnych, ale także np. europalet. Przyczepy obrotnicowe mogą mieć pojemność ładunkową w zakresie 8,5 – 20,5 m3, z tylnym otworem zsypowym  i nowoczesny system blokowania i maskownicę, która sprawia, że woda spływająca po burcie nie dostaje się do wnętrza ładunku.

Innym typem przyczep rolniczych są modele typu tandem. Mają one również trójstronny rodzaj wywrotu, a ich pojemność ładunkowa może mieścić się w podobnym zakresie do obrotnicowych. Zaletą podwozia tego typu jest bez wątpienia bardzo łatwe manewrowanie, zwłaszcza przy cofaniu. Układ ten wyróżnia się również dobrym dociążeniem tylnych kół ciągnika. Przekłada się to na większą siłę uciągu ciągnika w trudnym terenie i większą ładowność administracyjną do 16 ton.


Pojazdy AGRO – Przyczepy Rolnicze

Przyczepy dwuosiowe D-737 Przyczepy Tandem D-762 Przyczepy D-764 Przyczepy do transportu słomy Wózki DOLLY

 

Zapraszamy do kontaktu