Ciągnik z serii MF 9S zdobywcą prestiżowej nagrody Red Dot Design


Massey Ferguson, światowa marka AGCO (NYSE:AGCO), z radością przyjęła informację o otrzymaniu nagrody Red Dot w kategorii Wzornictwo produktu. Tę prestiżową nagrodę otrzymał w 2024 roku flagowy produkt firmy – ciągnik z serii MF 9S. Międzynarodowe jury przyznaje tę wyjątkową nagrodę wyłącznie produktom wyróżniającym się doskonałym wzornictwem.

„Bardzo się cieszymy, że MF 9S otrzymał tę prestiżową nagrodę”

mówi Thierry Lhotte, Wiceprezes i Dyrektor Zarządzający Massey Ferguson na Europę i Bliski Wschód

 „To wyróżnienie pokazuje, jak bardzo staramy się tworzyć innowacyjne maszyny, dzięki którym nasi klienci mogą zwiększyć produktywność. Szanowne jury doceniło nasze wysiłki”

„Przy tworzeniu produktów dla rolników wsłuchujemy się w ich głos. Poświęciliśmy 7 lat na konsultacje z klientami i na testy. W ich rezultacie stworzyliśmy innowacyjny i praktyczny ciągnik z serii MF 8S, który w 2021 roku otrzymał nagrodę Red Dot w kategorii Wzornictwo Produktu. Ciągniki z serii MF 9S czerpią z sukcesu konstrukcji Protect-U i kabiny. Zapewniają bezkonkurencyjną wydajność, są niezawodne i wyposażone w innowacyjne technologie, stworzone z myślą o potrzebach rolników”

dodaje Thierry Lhotte

Wyjątkowy design

Sześć modeli z serii MF 9S o mocy od 285 KM do 425 KM wyposażono w wyróżniającą Massey Ferguson na tle konkurencji konstrukcję silnika i kabinę Protect-U, która zapewnia doskonałą widoczność i niezrównany komfort. Kluczem do sukcesu jest charakterystyczna konstrukcja z unikalną 18-centymetrową szczeliną, która izoluje zamknięty silnik od kabiny.

Wszystkie ciągniki MF 9S są wyposażone w renomowaną przekładnię bezstopniową Dyna-VT firmy Massey Ferguson, z nowym systemem zarządzania mocą, który zapewnia dodatkowy moment obrotowy i moc.

Seria MF 9S oferuje doskonałe parametry techniczne, łączy wysoki poziom komfortu i produktywności ze stanowiącymi wyposażenie standardowe funkcjami MF Guide i MF Connect.

MF 9S wyposażono też w dodatkowe opcje zwiększające wydajność, m.in. MF AutoTurn, AutoHeadland, TIM – zarządzanie osprzętem ciągnika i centralny system pompowania opon (CTIS). W centrum konfiguracji MF By You dostępny jest szeroki wybór wyposażenia fabrycznego dla ciągników z serii MF 9S. Ta wyjątkowa usługa pozwala operatorom ciągników na zwiększenie wydajności i komfortu pracy.