Massey Ferguson 4700 M


 

Prosta wydajność

Massey Ferguson od zawsze dostarcza innowacyjny, ale także praktyczny sprzęt, który pomaga rolnikom skutecznie reagować na współczesne wyzwania. Modele linii MF 4700 M kontynuują tę tradycję i są nowoczesnymi ciągnikami o dużej mocy i wytrzymałości, które zapewniają zdumiewającą wydajność we wszystkich rodzajach gospodarstw rolniczych na całym świecie.

Dzięki nowej i prostej konstrukcji, produkowanej w najnowocześniejszych zakładach na całym świecie, nowej gamie przekładni, wydajnym napędom i wysokiemu poziomowi komfortu, te ciągniki oferują wyjątkowo korzystny stosunek wartości do ceny niezależnie od sektora.

 


Główne korzyści

WYBIERZ WERSJĘ DLA SIEBIE
Dostępne wersje z platformą (82 do 92 KM) i z kabiną (82 do 100 KM).
NOWA I EKONOMICZNA PRZEKŁADNIA
Zsynchronizowana przekładnia 12×12 z dwoma zakresami pracy albo zupełnie nowa przekładnia Dyna-2 oferująca całkowicie bezsprzęgłową zmianę 24 biegów do przodu i 24 biegów do tyłu.
SILNIK
3-cylindrowe silniki AGCO Power o pojemności 3,3 litra, spełniające normę emisji spalin Stage V, wyposażone w wielokrotnie nagradzany system All-in-One.
PROSTA I NIEZAWODNA, PRAKTYCZNA KONSTRUKCJA UŁATWIA OBSŁUGĘ
Doskonałe, nowoczesne środowisko pracy.


Rozwiązania technologiczne i innowacje

WydajnośćKomfortProduktywność

Moc pozwalająca wykonać każde zadanie.

WIELOFUNKCYJNY REWERS PO LEWEJ STRONIE
Opatentowana dźwignia Power Shuttle zapewnia wygodną, prostą pracę z obsługą trzech funkcji. Operatorzy mogą jedną ręką przełączać między jazdą do przodu/do tyłu i wybierać bieg jałowy.
PRZEKŁADNIA DYNA-2
Przekładnia Dyna-2, opracowana specjalnie z myślą o ciągnikach o mocy od 82 do 100 KM, to całkiem nowa opcja przekładni. Dostępna do wszystkich modeli MF 4700 M z napędem na cztery koła, zapewnia jeszcze większą wszechstronność, umożliwiając dostosowanie ciągnika do konkretnych zastosowań.
OPCJONALNA PRZEKŁADNIA SUPERPEŁZAJĄCA SUPER CREEPER
Jako wyposażenie dodatkowe dostępna jest także przekładnia super pełzająca Super Creeper, która przydaje się, gdy potrzebne są najniższe prędkości (na poziomie 140 m/godz.*).
PRZYCISK EASY SHIFT
Przycisk łatwej zmiany biegów Easy Shift na dźwigni zmiany biegów umożliwia zmianę biegów bez użycia pedału sprzęgła. Standardowa mechaniczna przekładnia nawrotna umożliwia łatwą zmianę kierunku jazdy, a opcjonalna przekładnia Power Shuttle zapewnia łatwą kontrolę zmiany kierunku jazdy przód/tył.
FUNKCJA SPRZĘGŁA W HAMULCU
Funkcja sprzęgła w hamulcu (wyposażenie dodatkowe) umożliwia jednoczesną aktywację sprzęgła w momencie naciśnięcia pedału hamulca. Zmniejsza to obciążenie operatora, jednocześnie zwiększając wydajność oraz wygodę i jest szczególnie przydatne przy operacjach z wykorzystaniem ładowacza czołowego.

Zaprojektowane od podstaw z naciskiem na wygodę i prostotę obsługi — ciągniki MF 4700 M czynią z trudnej pracy ogromną przyjemność.

NISKO ZAMONTOWANA KABINA
Nisko położony środek ciężkości i łatwy dostęp dzięki nisko zamontowanej kabinie.
WERSJA Z KABINĄ
Wszystkie ciągniki MF 4700 M są wyposażone w najlepszą w branży, wysokiej jakości kabinę, zapewniającą doskonałą widoczność przez dużą szybę przednią, szerokie szklane drzwi i zakrzywione szyby narożnikowe.
DŹWIGNIA ZMIANY BIEGÓW
Zmiana biegów w przekładni Dyna-2 Powershift jest prosta i wygodna dzięki nowemu przyciskowi umieszczonemu w górnej części dźwigni zmiany biegów, dzięki któremu precyzyjnie dobieramy prędkość odpowiednią do wykonywanej pracy. Tuż poniżej znajduje się kolejny przycisk umożliwiający komfortowe sterowanie sprzęgłem.
PRAWA KONSOLA BOCZNA
Elementy sterujące są ergonomicznie ułożone na prawej konsoli bocznej, a przekładnie i dźwignie zakresów znajdują się w zasięgu dłoni operatora. Nowe gniazdo RMI jest teraz zintegrowane z kabiną, co umożliwia łatwy i znormalizowany dostęp do danych.
PLATFORMA
Aby jeszcze bardziej zwiększyć wszechstronność — dla każdego rolnika i we wszystkich rodzajach pracy — ciągnik MF 4700 M jest również dostępny w wersji platformowej, która zapewnia korzyści, jakie można znaleźć w modelach z kabiną.

 

Kluczem do wydajnej i efektywnej pracy jest wybranie ciągnika, który z łatwością radzi sobie z nowoczesnym sprzętem i wykorzysta go maksymalnie w różnorodnych zastosowaniach rolniczych. Wytrzymałe i wszechstronne ciągniki z serii MF 4700 M są w stanie z łatwością obsługiwać różnorodne maszyny towarzyszące.

OŚ TYLNA
Oś o wzmocnionej konstrukcji obejmuje nowe przekładnie planetarne generujące jeszcze lepsze właściwości jezdne.
IPTO
Sterowanie odbywa się za pomocą nowoczesnego, niezależnego i załączanego elektrohydraulicznie sprzęgła WOM (IWOM). „Ułatwia” to załączanie i chroni układ napędowy dzięki stopniowemu przenoszeniu siły napędowej.
ELEKTRONICZNE STEROWANIE PODNOŚNIKIEM (ELC)
W standardzie jest dostępna najlepsza w branży technologia ELC. Ten układ zapewnia precyzyjne i responsywne sterowanie nad funkcjami podnośnika, co gwarantuje możliwość dokładnego zarządzania głębokością roboczą osprzętu wchodzącego w kontakt z glebą oraz wysokością roboczą innych maszyn.

 


Dostępne modele

Model Moc maksymalna (KM)* Silnik Przekładnia Maksymalny moment obrotowy (NM)** Udźwig (kg)
MF 4708 M 82 AGCO Power 3-cylindrowy Z synchronizacją mechaniczną – 12×12, Dyna-2 347 3000
MF 4709 M 92 AGCO Power 3-cylindrwy Z synchronizacją mechaniczną – 12×12, Dyna-2 355 3000
MF 4710 M 100 AGCO Power 3-cylindrowy Z synchronizacją mechaniczną – 12×12, Dyna-2 365 3000

* przy 2000 obr./min z EPM  |  ** przy 1500 obr./min


Dostępne pakiety serwisowe

MF ALWAYS RUNNING – Twoja flota zastępczaNajlepsza w swojej klasie obsługa klienta. W ramach programu „MF Always Running — Twoja flota zastępcza” zapewniamy maszynę zastępczą, dzięki czemu można kontynuować pracę z minimalną przerwą, tak aby zmaksymalizować wydajność podczas serwisu lub naprawy maszyny. Uczestniczący w programie MF Always Running dealerzy Massey Ferguson zapewniają klientom szeroki wybór ciągników o mocy od 100 KM do 400 KM.
DOKUMENTACJA TECHNICZNA

Witryna internetowa RMI – https://rmi.agcopartsandservice.com/home

WSPARCIE AGCO

Gdy inwestujesz w maszynę Massey Ferguson, korzystasz ze wsparcia firmy AGCO — największego na świecie producenta maszyn rolniczych.

WSPARCIE U DEALERÓW

Chroń swoją inwestycję w maszynę Massey Ferguson i oddaj ją w ręce ekspertów.

 

 

 

OBNIŻ KOSZTY I ZOPTYMALIZUJ WYDAJNOŚĆ

Kompleksowa oferta usług.

USŁUGI SERWISOWE U DEALERÓW

Chroń inwestycję w maszynę Massey Ferguson, wybierając spośród najlepszych w branży umów serwisowych i gwarancyjnych.


AGCO FINANCE

Dowiedz się więcej, odwiedź www.masseyferguson.com


  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
  1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest EUROMASZ Spółka Jawna Wioletta i Grzegorz Schienke z siedzibą w Lipce 77-420 przy ulicy IV Dywizji Piechoty 10A.
  2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@euromasz.pl,
  3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora
  4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat
  6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania
  7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu