Massey Ferguson 5700 S

95-130 KM

Maszyny MF 5700 S oferują fantastyczną zwrotność oraz wszechstronność podczas prac na podwórku, na polu lub na drogach — idealna maszyna uniwersalna!


 

Najważniejsze cechy

MOC
95 – 130 KM
PRZEKŁADNIA
DYNA-4 / 6
SILNIK
AGCO POWER 4,4 L
MAKS. MOMENT OBROTOWY
405-545
UDŹWIG TYLNEGO PODNOŚNIKA
5200 KG
ZBIORNIK PALIWA
180 L

Modele

Model Moc maksymalna (KM)* Moment maksymalny** Przekładnia Silnik Typ kabiny
MF 5709 S 95 405 Dyna-4 / 6 AGCO Power 4,4 l / 4 cylindrowy Essential/Efficient/Panoramic
MF 5710 S 100 420 Dyna-4 / 6 AGCO Power 4,4 l / 4 cylindrowy Essential/Efficient/Panoramic
MF 5711 S 110 468 Dyna-4 / 6 AGCO Power 4,4 l / 4 cylindrowy Essential/Efficient/Panoramic
MF 5712 S 120 502 Dyna-4 / 6 AGCO Power 4,4 l / 4 cylindrowy Essential/Efficient/Panoramic
MF 5713 S 130 545 Dyna-4 / 6 AGCO Power 4,4 l / 4 cylindrowy Essential/Efficient/Panoramic

* przy 2 000 obr./min | ** przy 1600 obr./min.

Cechy

SILNIK


PRZEKŁADNIA


ŚRODOWISKO PRACY OPERATORA

Ergonomia — wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu. Maszyny MF 5700 S zapewniają łatwy dostęp do kabiny za pośrednictwem dużych drzwi oraz szerokich, dobrze rozmieszczonych schodków. Wszystkie informacje operacyjne są tam, gdzie ich potrzebujesz — na fantastycznej desce rozdzielczej. Łatwość obsługi gwarantują przełączniki umieszczone w odpowednich miejscach oraz wszystkie inne elementy sterowania znajdujące się w łatwo dostępnych lokalizacjach.

Wydajność w pracy — widoczność w kabinie w zakresie 360°, łatwy dostęp do kabiny oraz amortyzacja kabiny i dostępne opcje foteli zwiększają produktywność, oszczędzają czas i stanowią ogromną różnicę.

ESSENTIAL

Essential to wyjściowa specyfikacja maszyn MF 5700 S, lecz z całą pewnością, nie można jej uznać za zaledwie podstawową. Zawiera wszystkie najważniejsze elementy, jakich oczekuje się od produktów firmy Massey Ferguson, z połączeniem prostoty, łatwości obsługi i wszechstronności spełniania wymagań związanych z mocą i wydajnością bez nadmiernego skomplikowania.

Intuicyjnie usytuowana w celu zapewnienia najwyższej produktywności w każdym momencie konsola kabiny Essential, dostępna dla wszystkich ciągników MF 5700 S, zawiera wszystkie najczęściej używane elementy sterowania. Wszystkie instrumenty są wyraźnie rozgraniczone i rozmieszczone, co umożliwia szybki i łatwy dostęp. W obrębie słupka zgrupowano rzadziej używane przełączniki oraz stacyjkę zapłonową i włączniki oświetlenia roboczego.

KABINA ESSENTIAL PANORAMIC

Kabina modeli MF 5700 S Panoramic zapewnia nieograniczoną widoczność na prawą stronę maszyny, gwarantując bezpieczną i wydajną obsługę sprzętu montowanego z boku. Szeroka, jednoelementowa osłona z poliwęglanu jest niezwykle wytrzymała i chroni operatorów przed ‘unoszącymi się” fragmentami.

EFFICIENT

Dedykowany zapewnieniu większej wydajności dzięki kluczowym funkcjom, pakiet Efficient pozwala operatorowi na szybszą pracę z wyższym standardem i większą dokładnością. Specyfikacja Efficient jest dostępna dla wszystkich ciągników linii MF 5700 S. Jest dostępna w standardzie z przekładnią Dyna-4 lub Dyna-6 i AutoDrive.

Ciągniki przygotowane do pracy z ładowaczem można wyposażyć w opcjonalny elektroniczny joystick wielofunkcyjny, który zostaje zintegrowany z konsolą w podłokietniku. Oprócz obsługi funkcji ładowacza i przekładni, można go również używać do sterowania opcjonalnym przednim podnośnikiem.

Wyświetlacz Datatronic 4, dostępny jako wyposażenie dodatkowe w ciągnikach Efficient, oferuje idealnie ustawiony 7-calowy monitor kolorowy znajdujący się po prawej stronie operatora. Wyświetlacz Datatronic 4 prezentuje ważne informacje dotyczące ciągnika, rejestry oraz funkcje i zadania pamięci, jak również umożliwia nadzorowanie automatyki jazdy po uwrociach, zarządzanie osią skrętną przyczepy oraz działania funkcji Dual Control. Wyświetlacz można podłączyć do kamery w celu uzyskania lepszej widoczności osprzętu i przyczep zamontowanych z tyłu maszyny.

 


POŁĄCZENIE CIĄGNIKA/ŁADOWACZA


ZWROTNOŚĆ


UKŁAD HYDRAULICZNY


WAŁEK ODBIORU MOCY (WOM)


TECHNOLOGIA FIRMY MF


SERWISOWANIE


Broszura MF 5700 Dyna-4PDF 3.3MB

AGCO FINANCE    Zostaw kontakt a my się do Ciebie odezwiemy!