Nowe maszyny rolnicze

Jakie są rodzaje maszyn rolniczych?

Rozwój technologii sprawił, iż każdy wykonywany zawód, nawet ten kojarzony z najcięższymi pracami, dzisiaj może być znacznie bardziej przyjazny i ergonomiczny, niż jeszcze kilka lat temu. Nie inaczej jest z rolnictwem, które do nie dawna było kojarzone z bardzo ciężkimi pracami. Rozbudowana oferta maszyn i urządzeń rolniczych dbających zarówno o pola, jak i uprawy sprawia, że życie współczesnego rolnika jest znacznie przyjemniejsze. Choć cena maszyn rolniczych nie jest niska, to jednak komfort jaki oferują te urządzenia, w pełni to rekompensuje. Najpopularniejsze, doskonale kojarzone przez wszystkich maszyny rolnicze, to przede wszystkim ciągniki, traktory i kombajny. Każdy z nas z pewnością spotkał je na drodze, lub obserwował ich pracę na polu. To jednak tylko niewielka część asortymentu, którym może dysponować nowoczesny rolnik. Brony, glebogryzarki, kultywatory, czy mieszalniki, to kolejne z nowoczesnych urządzeń, wspierających ich pracę. Z pewnością warto także wspomnieć o opryskiwaczach, rozrzutnikach, sieczkarniach czy siewnikach. Nawet archaiczna kosa, służąca do ręcznego pozyskiwania słomy i siana zastąpiły nowe maszyny rolnicze takie jak kosiarki.

Dlaczego warto wybrać maszyny Massey Ferguson?

Euromash oferuje maszyny Massey Ferguson. Jest to ewenement maszyn rolniczych w Wielkopolsce. Massey Ferguson jest marką AGCO, który jest globalnym dostawcą maszyn i części rolniczych. Są do produkty najwyższej jakości, dostosowane do najbardziej wymagających użytkowników. Maszyny rolnicze Massey Ferguson wyróżniają się przemyślaną konstrukcją, nieprzeciętną wydajnością, a także wygodą w codziennym użytkowaniu. MF dba również o to, aby maszyny rolnicze takie jak np. ciągnik były w taki sposób wyposażone, żeby montaż i demontaż dodatkowego osprzętu był szybki i łatwy. Posiadają bardzo dobry serwis i support. Przede wszystkim, maszyny te można przetestować przed zakupem na własnym polu. AGCO jest pewne stosowanych przez siebie rozwiązań, dlatego jesteśmy przekonani, że po przetestowaniu maszyny Massey Ferguson nie będą Państwo chcieli używać niczego innego.

Nasza oferta maszyn rolniczych

Kombajny zbożowe

 

Optymalizuj zbiory z innowacyjną technologią Massey Ferguson zapewniającą wysoką wydajność podczas żniw.

Massey Ferguson to pionier w dziedzinie technologii kombajnów zbożowych, począwszy od przyrządu żniwnego PowerFlow a skończywszy na wyposażeniu do rolnictwa precyzyjnego.


Kombajny zbożowe Massey Ferguson

Kosiarki

 

Czas na sianokosy? 

Sprzęt zielonki w okresie sianokosów ma przede wszystkim tę zaletę, że zapewnia większy plon drugiego pokosu. Wcześniej skoszone trawy odrastają szybciej niż skoszone w późniejszym okresie, np. wiązania nasion.


Kombajny zbożowe Massey Ferguson

Prasy

Znalezione obrazy dla zapytania mf rb f

 

Zbiór słomy i zielonki 

Prasy zwijające i kostkujące (mała i duża kostka) Massey Ferguson stworzono z myślą o prasowaniu maksymalnej ilości materiału w każdej kostce lub beli, aby zagwarantować łatwiejszy transport, przechowywanie i użycie.


Kombajny zbożowe Massey Ferguson

Skontaktuj się z biurem lub z jednym z naszych przedstawicieli.