Massey Ferguson 3

75-105 KM

WYSPECJALIZOWANE TAK JAK TY!

]]

 

Najważniejsze cechy

MOC
75 – 120 KM
MOMENT MAKSYMALNY
320 – 466
UDŹWIG
3000 – 3100 KG
SILNIK
4 CYLINDROWY
WERSJE
3VI, 3SP, 3FR, 3GE, 3WF, 3AL
EMISJA SPALIN
STAGE V

Modele

Model Moc maksymalna (KM) Silnik Udźwig (kg)
MF 3xx.75* 75 3,4 l, 4-cylindowy 3000
MF 3xx.85* 85 3,6 l, 4-cylindrowy 3100
MF 3xx.95* 95 3,6 l, 4-cylindrowy 3100
MF 3xx.105* 105 3,6 l, 4-cylindrowy 3100
MF 3xx.115** 120 3,6 l, 4-cylindrowy 3100

*xx ZASTĘPUJE VI, SP, FR, WF, GE LUB AL | **TYLKO Z KABINĄ

Osiągi

Ciągniki serii MF 3 Speciality wyróżniają się wysokim standardem wyposażenia i dokładnie tymi cechami, których pożądają nabywcy stawiający na proste, wygodne maszyny o dobrych osiągach i niewielkich kosztach eksploatacji.

EKONOMICZNA MOC

4-cylindrowe silniki najnowszej generacji o pojemności 3,6 l dostępne są w serii MF 3 Specialty o mocy od 85 do 120 KM lub do 105 KM w modelach bez kabiny oraz Alpine.

EKONOMICZNE MODELE 75 KM

Podstawowe modele ciągników MF 3 Speciality o mocy 75 KM napędzane są nowymi 4-cylindrowymi silnikami 3,4 l Stage V.

CZYSTA MOC

Najnowsze silniki spełniają normy emisji spalin Stage V dzięki redukcji katalitycznej SCR i utleniającej DOC. Kompaktowy układ wydechowy zamontowano pod maską, przez co nie ogranicza widoczności i pozwala montować osprzęt środkowy.

MNIEJ PRZESTOJÓW

Standardowy zbiornik paliwa liczy 75 litrów – można zamówić go w pojemniejszej, 100-litrowej wersji.

WYSOKIE OSIĄGI I WYDAJNOŚĆ Nowa przekładania 30F/15R Eco pozwala rozwinąć 40 km/h i oferuje po pięć biegów w trzech zakresach. Biegi można wybierać dźwignią wygodnie umieszczoną na prawej konsolecie.

ASORTYMENT PRZEKŁADNI DLA MODELI POWYŻEJ 75 KM Można wybrać prostą w obsłudze przekładnię 15F/15R z mechaniczną zmianą kierunku jazdy. Rozdzielacz mechaniczny podwaja liczbę przełożeń do 30F/30R, co pozwala na wydajniejszą pracę w różnych warunkach.
OPTYMALNE STEROWANIE I WYGODA Dźwignie Speedshift i PowerShuttle są proste w obsłudze dzięki mechanizmom elektrohydraulicznym. Standardowe sterowanie Comfort umożliwia regulację czułości i prędkości reakcji na zmianę kierunku, co pozwala pracować wygodniej i dokładniej.
ASORTYMENT PODSTAWOWYCH PRZEKŁADNI NAPĘDOWYCH Z ciągnikami o mocy 75 KM i bez kabiny można zamówić prostą, w pełni mechaniczną przekładnię 12F/12R lub jej rozwiniętą wersję o 24F/12R biegach z PowerShuttle i Speedshift.

Komfort

Dwa pakiety wyposażenia i szereg elementów dodatkowych umożliwiają zamówienie ciągnika MF 3 Speciality idealnie dopasowanego do oczekiwań wobec wygody i komfortu, a także rodzaju upraw i pracy.

ZNACZNE ZMIANY

MF stawia na ciągłe doskonalenie swoich maszyn, stąd ciągniki o mocy powyżej 75 KM wyróżniają się ważnymi nowościami. Oferujemy wygodną, ergonomiczną wersję bez kabiny dla modeli MF 3FR, MF 3WF i MF 3GE.

MODELE ESSENTIAL

Wyposażenie podstawowe obejmuje mechaniczną przekładnię z podwójną pompą hydrauliki siłowej 93 l/min i mechanicznym sterowaniem układem zawieszenia osprzętu. Można zamówić elektroniczne sterowanie TUZ ELC oraz przekładnię z PowerShuttle i Speedshift.

MODELE EFFICIENT

Wyższy komfort, lepsze sterowanie i większe osiągi dzięki potrójnej pompie hydrauliki o wydajności 120 l/min, ELC, przekładni PowerShift ze Speedshift, oraz wielofunkcyjnemu joystickowi i czterem elektrohydraulicznym zaworom zewnętrznym.

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Jego szeroka gama obejmuje filtry kabiny kategorii 4, joystick do sterowania przesunięciem i poziomowaniem TUZ oraz przedni układ zawieszenia, przedni WOM i pakiet ładowacza czołowego.

PRZESTRONNIEJSZA KABINA Tunel na podłodze kabiny liczy tylko 3 cm wysokości, przez co jest więcej miejsca nad głową oraz na nogi. Poprawia to widoczność z kabiny bez znacznego wzrostu jej wysokości.

INTUICYJNA DESKA ROZDZIELCZA
Nowa, nowoczesna deska rozdzielcza ze środkowym, kolorowym wyświetlaczem, wyraźnym obrotomierzem analogowym oraz wskaźnikami paliwa i temperatury po obu stronach.
WYŚWIETLACZ INFORMACYJNY Można wybrać informacje prezentowane na wyświetlaczu kolorowym – m.in. prędkość WOM, zużycie paliwa, temperaturę chłodzenia i oleju, pamięć obrotów silnika, położenie układu zawieszenia, ustawienia zaworów hydraulicznych i wybrane przełożenia przekładni.
KABINA KATEGORII 4 Nowe, dodatkowe filtry kabinowe kategorii 4 zwiększają bezpieczeństwo traktorzysty w kabinie z podłogą półpłaską – zwłaszcza podczas oprysków polowych.
STYLISTYKA CIĄGNIKÓW MF Ciągniki MF 3 wpisują się w najnowszą, nowoczesną stylistykę wzorniczą Massey Ferguson, wyróżniając charakterystyczną szablą, szarą kabiną i dachem oraz logiczną numeracją modeli.

Środowisko operatora – specyfikacja pakietów wyposażenia

ESSENTIAL EFFICIENT
Informacje o pakietach wyposażenia Essential to wersja podstawowa MF 3 Speciality, ale bardzo dobrze wyposażona. Uwzględnia najważniejsze elementy typowe dla Massey Ferguson, które są proste, łatwe w obsłudze i wszechstronne – gwarantując osiągi i moc, na których możesz polegać. Wersja Efficient uwzględnia funkcje najważniejsze dla wydajności pracy – pozwala wykonywać ją szybciej, z wyższą jakością i dokładniej.
W standardzie – Hydraulika z podwójną pompą

– TUZ ze sterowaniem mechanicznym

– Przekładnia ze sterowaniem mechanicznym

– Dwa tylne zawory hydrauliki zewnętrznej – mechaniczne

– Hydraulika z potrójną pompą

– Cztery tylne zawory hydrauliki zewnętrznej – elektroniczne

– Elektroniczny system sterowania układem zawieszenia (ELC)

– Przekładnia z PowerShuttle i Speedshift

– Wielofunkcyjny joystick układu hydraulicznego i przekładni

Opcjonalne – Trzy tylne zawory hydrauliki zewnętrznej – mechaniczne

– Maks. 8 środkowych złączy hydrauliki

– Przedni układ zawieszenia i przedni WOM

– Przekładnia z PowerShuttle i Speedshift

– Sterowanie przesunięciem i poziomem TUZ

– Filtry kabinowe kat. 4

– Maks. 8 świateł LED

– Maks. 8 środkowych złączy hydrauliki

– Przedni układ zawieszenia i przedni WOM

– Sterowanie przesunięciem i poziomem TUZ za pomocą joysticka

– Filtry kabinowe kat. 4

– Maks. 8 świateł LED

AGCO FINANCE    Zostaw kontakt a my się do Ciebie odezwiemy!