Ładowacze Massey Ferguson

Jakie są rodzaje ładowaczy czołowych i do czego są przeznaczone?

Ładowacz czołowy to maszyna rolnicza, którą montuje się do ramy ciągników rolniczych. Jego przeznaczeniem jest załadunek oraz wyładunek transportowanych materiałów, np. piasku, żwiru, wapna itp. Ładowacz powinien być dobrany do ciągnika, do którego zostanie zamocowany. Ładowacz Massey Ferguson to model MF FL i MF FLX. Oba są ładowaczami czołowymi. Pierwszy z nich przeznaczony jest do wykonywania ciężkiej pracy i cechuje się dużą wydajnością. Modele MF FL posiadają udźwig od ponad 1500 kg do ponad 3000 kg. Ładowacze Massey Ferguson MF FLX oferuje zintegrowane bezpieczeństwo, dzięki funkcji softdrive system. Można zakupić model z poziomowaniem lub bez. Oferowana przez model MF FLX wysokość podnoszenia w zależności od modeli wynosi od około 3 do 4 m. Każdy z nich oferuje zwiększoną wydajność oraz trwałość. Natomiast maksymalna wysokość podnoszenia, w zależności od konkretnego modelu wynosi od 3,55 do 4,96.

Dlaczego warto wybrać ładowacze Massey Ferguson?

Korzystanie na co dzień z ładowacza czołowego Massey Ferguson odciąży rolnika od wielu ciężkich, fizycznych prac, które dotychczas były wykonywane przy użyciu wideł czy szufli. Ładowacz Massy Ferguson świetnie sprawdzi się zarówno w obejściu, jak i na polu. Jedną z zalet ładowaczy czołowych Massey Ferguson jest możliwość zakupu go z poziomowaniem lub bez, istnieje także możliwość wyłączenia automatycznego poziomowania, które nie jest potrzebne, np. podczas pracy z materiałami sypkimi. Dużym udogodnieniem jest złącze hydrauliczne, dzięki któremu odłączenie i złączenie ładowacza z ciągnikiem jest łatwe i szybkie. W ładowaczach Massey Ferguson dołożono wszelkich starań, aby konstrukcja sprzyjała wydajności oraz niezawodności m.in. zastosowano wzmocnione ramy wsporcze oraz ukryto przewody hydrauliczne. Zostały wyposażone w intuicyjne systemy kontroli ładowacza LCS, co znacząco wpływa na kontrolę i ergonomię. Ponadto do ładowaczy Massey Ferguson wyprodukowano szereg narzędzi, które świetnie z nim współpracują, np. łyżki, widły, podnośniki.

Jeśli potrzebujesz solidnego, niezawodnego ładowacza, który uzupełni Twój ciągnik Massey Ferguson, nie musisz daleko szukać. Ciągniki MF z ładowaczami MF to doskonałe połączenie niesamowitych możliwości, wytrzymałości i niezawodności.

Ładowacze Massey Ferguson zaprojektowano i wyprodukowano zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi w celu zapewnienia najwyższej wydajności, niezawodności i łatwości obsługi bez uszczerbku dla działania i możliwości serwisowania ciągnika.

 

Sprawdź ofertę ładowaczy
Massey Ferguson