Massey Ferguson od zawsze wspiera innowacje technologiczne oraz osobistą pasję do rolnictwa. Oferujemy naszym klientom na całym świecie niezwykle szerokie portfolio kosiarek, przetrząsaczy i zgrabiarek. Dzięki ścisłej współpracy z rolnikami i firmami świadczącymi usługi rolnicze, nasze maszyny stale uzyskują nowe usprawnienia, których celem jest zwiększenie ich wydajności i jakości. Celem marki Massey Ferguson jest dostarczenie każdemu klientowi optymalnego rozwiązania spełniającego jego potrzeby związane z pracą w gospodarstwie rolnym.


  ✅ Duży wybór szerokości roboczych

  ✅ Bogate wyposażenie standardowe i opcjonalne

  ✅ Bezpieczeństwo i wygoda – wszystkie funkcje obsługiwane z fotela operatora

  ✅ Najwyższa jakość pracy

  ✅ Niskie zapotrzebowanie na moc i prosta obsługa

  ✅ Dostępność u Twojego dealera Massey Ferguson


  KOSIARKI SERII DM

  Szybkie cięcie to nie wszystko. Kosiarki dyskowe marki Massey Ferguson cechuje również doskonałe kopiowanie terenu bez uszkodzeń darni, wyjątkowa żywotność oraz prostota obsługi.
  Kosiarki czołowe dostępne są w szerokościach 3,1 orz 3,6 m, kosiarki tylne 1,6 – 4,5 m, a zastawy kosiarek nawet do 9,6 m. Tak szeroka oferta umożliwia dopasowanie maszyny do indywidualnych wymagań rolników i usługodawców. Bogate wyposażenie standardowe oraz opcjonalne jeszcze bardziej personalizuje sprzęt.

  • DM 287 ISL – już od 31 300 pln netto
  • DM 316 TL-V – już od 52 900 pln netto
  • DM 316 FQ – już od 56 500 pln netto

  PRZETRZĄSACZ SERII TD

  • TD 524 DN już od 28 200 pln netto

  Siedemnaście modeli o szerokości roboczej przetrząsania od 4,5 do 12,7 m. Każdy z nich oferuje łatwo regulowane kąty rozrzutu (15, 18 i 20,5 stopni), co pozwala dostosować ustawienia do różnych upraw i warunków. Poszczególne karuzele napędzane są wałem sześciokątnym oraz solidnymi uniwersalnymi przegubami. Gwarantuje to płynne przeniesienie mocy, żywotność maszyny oraz niski poziom hałasu. Przetrząsacze o prostych palcach to proste maszyny bez kompromisów. Jeśli wydajność jest dla Ciebie kluczem wybierz przetrząsacz z zagiętymi palcami z serii TD X.


  ZGRABIARKI SERII RK

  • RK 421 DN już od 27 800 pln netto
  • RK 802 TRC już od 82 500 pln netto

  Szybko, dokładnie i bez zanieczyszczeń. Właśnie tak formują pokosy zgrabiarki Massey Ferguson. Dzięki możliwości wyboru maszyny o szerokości roboczej od 3,6 do 10 m dopasowanie szerokości zgrabiarki do układu pokosów jest proste. Niezależnie, który model wybierzesz, zawsze możesz cieszyć się doskonałymi parametrami pracy. Massey Ferguson oferuje opatentowany układ kierowniczy zgrabiarki działający w obrębie ramy. Ten układ kierowniczy to gwarancja precyzyjnego sterowania w każdych warunkach.