Massey Ferguson 1700 E


Wszechstronne, niezawodne i tanie maszyny, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła

MF 1700 E to ciągnik skonstruowany z myślą o solidności i różnorodnej pracy, przeznaczony dla mniejszych gospodarstw i przedsiębiorstw,
w tym intensywnego ogrodnictwa, winnic, sadów oraz innej działalności w warunkach której maszyny muszą poruszać się w ograniczonej przestrzeni.

Są to lekkie, zwrotne maszyny, które doskonale spisują się również w utrzymaniu terenu, na polach golfowych czy otwartych obiektach sportowych.

Dzięki dużym osiągom i sporemu zapasowi mocy ciągniki te pracują niezawodnie, gwarantując operatorowi wygodę i prostą obsługę.


Specyfikacja nowego modelu MF 1700 E

MODEL MOC MAKSYMALNA SILNIK PRZEKŁADNIA MOMENT MAKSYMALNY UDŹWIG
MF 1740 E 40 3-cylindrowy mechaniczna (8F/8R) 112 1000
MF 1755 E 54 4-cylindrowy mechaniczna (12F/12R) 175 1200

Kluczowe zalety Massey Ferguson 1700 E

KOMFORT DLA OPERATORA – Oba modele wyróżniają się wygodnym, praktycznym i logicznie rozplanowanym stanowiskiem pracy operatora – tu postawiliśmy na prostotę obsługi i dogodne rozmieszczenie przyrządów.

NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI – Znacznie uprościliśmy bieżącą obsługę techniczną silnika – jego jednoelementowa maska podparta jest amortyzatorem gazowym, ułatwiając przeglądy oraz wymianę części i płynów. Wszystkie przyrządy sterownicze ciągnika MF 1700 E rozplanowaliśmy w taki sposób, aby móc obsługiwać je łatwo, co sprzyja niezawodnej pracy, a także niższym kosztom eksploatacji maszyny.

HYDRAULIKA – Ciągnik MF 1700 E ma w standardzie niezależny WOM o prędkości 540 obr./min z wybierakiem rozruchu normalnego lub łagodnego, co pozwala zagregować go z osprzętem wymagającym dużej mocy. Oba modele mają przycisk włączania WOM na tylnym błotniku.

OSZCZĘDNE SILNIKI – Oferujemy dwa nowe modele MF 1700 E o mocy 40 KM lub 54 KM rozwijanej przez najnowocześniejsze silniki spełniające normy emisji Stage V, połączone z płynnie pracującymi, prostymi przekładniami mechanicznymi.


Hydraulika, układ zawieszenia osprzętu, WOM

Nieskomplikowana instalacja hydrauliczna typu otwartego imponuje dużym udźwigiem, sięgającym aż 1200 kg oraz całkowitym wydatkiem oleju równym 32,2 l/min. Czyni to z naszych najnowszych ciągników niewielkie, ale potężne maszyny do pracy z różnorodnym osprzętem i wyposażeniem.


Silnik i przekładnia

Nowy 54-konny silnik ciągnika MF 1755 E współpracuje z przekładnią mechaniczną o 12 biegach naprzód i wstecznych, zaś silnik 40-konny w wersji MF 1740 E ma przekładnię o 8 biegach naprzód i wstecznych.


Utrzymanie

Łatwy dostęp i bieżąca obsługa techniczna dzięki jednoczęściowej masce silnika podpartej w położeniu otwartym za pomocą amortyzatora gazowego.


Środowisko operatora

Ciągnik MF 1755 E ma płaską podłogę wokół fotela operatora, zaś model MF 1740 E wyróżnia się prostą konstrukcją platformową. Oba modele wyróżniają się natomiast nieskomplikowanym, wygodnym stanowiskiem pracy operatora. Wykładzina z grubej gumy izoluje operatora od hałasu i drgań maszyny. Wszystkie przyrządy rozplanowano logicznie po obu stronach fotela. Dźwignie zawieszenia osprzętu oraz zaworami hydrauliki zewnętrznej znajdują się po prawej stronie, zaś przełącznik napędu na jedną lub obie osie i wybierak zakresu przełożeń – po lewej. Na błotniku przewidziano wygodny uchwyt na napoje.


MF Always Running

Wszyscy właściciele ciągników MF 8S będą mogli mieć „spokojne głowy” dzięki bezpłatnej usłudze floty ciągników zastępczych MF Always Running, która jest usługą standardową dla marki MF. Ta wyjątkowa usługa zapewnia tymczasowe użyczenie ciągnika o tej samej mocy i specyfikacji podczas gdy maszyna klient ma prowadzone np. czynności serwisowe.


AGCO FINANCE

SPRAWDŹ OFERTĘ AGCO FINANCE


Dostępne pakiety serwisowe

MF ALWAYS RUNNING – Twoja flota zastępczaNajlepsza w swojej klasie obsługa klienta. W ramach programu „MF Always Running — Twoja flota zastępcza” zapewniamy maszynę zastępczą, dzięki czemu można kontynuować pracę z minimalną przerwą, tak aby zmaksymalizować wydajność podczas serwisu lub naprawy maszyny. Uczestniczący w programie MF Always Running dealerzy Massey Ferguson zapewniają klientom szeroki wybór ciągników o mocy od 100 KM do 400 KM.
DOKUMENTACJA TECHNICZNA

Witryna internetowa RMI – https://rmi.agcopartsandservice.com/home

WSPARCIE AGCO

Gdy inwestujesz w maszynę Massey Ferguson, korzystasz ze wsparcia firmy AGCO — największego na świecie producenta maszyn rolniczych.

WSPARCIE U DEALERÓW

Chroń swoją inwestycję w maszynę Massey Ferguson i oddaj ją w ręce ekspertów.

 

 

 

OBNIŻ KOSZTY I ZOPTYMALIZUJ WYDAJNOŚĆ

Kompleksowa oferta usług.

USŁUGI SERWISOWE U DEALERÓW

Chroń inwestycję w maszynę Massey Ferguson, wybierając spośród najlepszych w branży umów serwisowych i gwarancyjnych.


Pliki do pobrania

Broszura PDF    Zostaw kontakt a my się do Ciebie odezwiemy!