ZAMIATARKA PROFI CLEAN 280

LIDER BRANŻY KOMUNALNEJ!


Maszyna idealna do przywracania czystości na budowach, wszelkich obszarach przemysłowych czy drogach. Szczotka o duże średnicy oraz zbiornik na nieczystości o pojemności największej na rynku sprawiają, że maszyna idealnie sprawdza się podczas pracy z maszynami o wysokiej wydajności hydraulicznej.

Szerokość zamiatania 2,8 metrów
Zalecana prędkość zamiatania 5 km/h
Prędkość obrotowa  walca zamiatającego 150 obr./min
Maksymalne hydrauliczne ciśnienie robocze 160 bar
Minimalne zapotrzebowanie na olej 80 l/min
Ilość Dysz Zraszających 9+1
Pojemność zbiornika na zanieczyszczenia ( teoretyczna) 600 litrów
Pojemność zbiornika na wodę 250 litrów
Masa zamiatarki bez dodatkowego wyposażenia 445

 


Wyposażenie standardowe :

System pływania – Zapobiega przed wciskaniem maszyny w podłoże. Pozwala na bezproblemową pracę na nierównościach. Maszyna idealnie kopiuje teren, co w następstwie zmniejsza awaryjność urządzenia.

System  EASY – Cecha bardzo wyróżniająca ten model , umożliwia pracę zamiatarki ze zbiornikiem uniesionym do góry ,  można również w ten sposób odśnieżać na prawo lub lewo, co zwiększa zastosowanie tej maszyny.

Instalacja zraszania – Częstym efektem ubocznym oczyszczania powierzchni miejskich i przemysłowych jest kurz, dlatego nasza maszyna jest wyposażona w zbiornik oraz pompę (12/24 V) tłoczącą wodę do dysz, które z kolei nawilżają przestrzeń roboczą zamiatarki.

Koła jezdne – Maszyna opiera się na 3 kołach o średnicy 250 x 80 mm z pełną aluminiową felgą, co pozwala na stateczność urządzenia podczas pracy. Koła są regulowane manualnie.

Szczotka główna – Średnica 650 mm, do zestawu możemy dołożyć jeden z trzech rodzajów szczotek:

  • MIX – mieszanka włókien polipropylenowych i drutu
  • PPN – włókna polipropylenowe
  • Spiralna – polipropylenowa

Szczotka boczna – Średnica 650 mm. Montowana po lewej lub prawej stronie, regulowana poprzez zawór trójdrożny. Odpowiada za precyzyjne zamiatanie trudno dostępnych miejsc, jest dodatkowo zabezpieczona – w momencie kiedy napotka przeszkodę unosi się do góry. Istnieje możliwość wyboru materiału z jakiego wykonana jest szczotka.

Napęd Hydrauliczny – Maszyna napędzana jest po przez wysoce wydajne 2 silniki georotorowe o mocy 14 kW, natomiast przepływ oleju zasilany jest od pojazdu poprzez hydrauliczne Euro-Złącze.

Hydrauliczna regulacja kąta pracy – Zamiatarki typu ECO CLEAN – możemy w łatwy sposób dostosować do kąta pracy 15 stopni, co pozwala na oczyszczenie trudno dostępnych powierzchni.

Mechaniczny system wychyłu – Pozwala w lekki i łatwy sposób ustawić zamiatarkę pod kątem 20 stopni (prawo/lewo).

Zbiornik na nieczystości – O największej pojemności w ofercie, jest dostępny tylko w wersji hydraulicznej.

Adaptacja – Ważnym elementem przed zakupem zamiatarki jest nie tylko dobór odpowiedniej zamiatarki pod kontem rozmiaru i komponentów, lecz również ustalenie jaka maszyna (ciągnik rolniczy, ładowarka) będzie z nią pracowała. Najważniejsze informacje, o które zapyta przedstawiciel ds. komunalnych to:

1. Do jakiej maszyny chcemy zaadoptować zamiatarkę ?

2. Jakie jest robocze ciśnienie oleju pojazdu ?

3. Jakie  zastosować oprzyrządowanie montażowe (euroramka, mocowania do małych ładowarek Giant, Weidemann ) ?

 


Dodatkowe Informacje otrzymacie Państwo od

Przedstawiciela ds. Komunalnych

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem

+48 665 566 058