SMART CHECKWiemy, że Twoja maszyna ciężko pracowała przez cały sezon. Dlatego oferujemy bezpłatny kompleksowy przegląd wszystkich maszyn samobieżnych w wieku co najmniej pięciu lat, aby dać Ci pewność, że są one gotowe do podjęcia nowych wyzwań w nadchodzących miesiącach.

SMART Check to BEZPŁATNY kompleksowy przegląd każdej maszyny samobieżnej w wieku co najmniej pięciu lat. Bezpłatnie przeprowadzimy szczegółowy przegląd Twojej maszyny i pomożemy Ci przygotować się do nadchodzącego sezonu. Spiesz się jednak, gdyż oferta jest ograniczona czasowo, a liczba dostępnych przeglądów — ograniczona!

JAK TO DZIAŁA? 🤔

 

REZERWACJA
Zgłoś rezerwację za pomocą poniższego formularza zgłoszeniowego
lub skontaktuj się z naszym autoryzowanym punktem obsługi serwisowej Massey Ferguson.


WIZYTA SMARTCHECK
Udostępnij maszynę do kontroli naszym serwisantom.

W przypadku ciągnika przegląd powinien zająć około dwóch godzin. Nasi serwisanci będą korzystać z wyczerpującej listy kontrolnej, aby mieć pewność, że zostały uwzględnione wszystkie najważniejsze punkty.


PRACE NAPRAWCZE

Jeśli są wymagane. Po przeglądzie otrzymasz pełny raport na temat usterek i stanu technicznego maszyny, co pozwoli Ci podjąć decyzje dotyczące wszelkich napraw, jakich może ona wymagać. Termin naprawy możesz zarezerwować na okres poza sezonem, aby zminimalizować nieoczekiwane przestoje maszyny. Wszelkie wymagane prace naprawcze zostaną wykonane przez przeszkolonych i profesjonalnie wyposażonych serwisantów za pośrednictwem lokalnego, uczestniczącego w programie dealera oryginalnych części i usług AGCO. Oznacza to, że automatycznie skorzystasz ze standardowej 12-miesięcznej gwarancji AGCO na części i robociznę.


KORZYŚCI Z UDZIAŁU W SMART CHECK 👍

UCZESTNICZĄC W PROGRAMIE MOŻNA ZAPEWNIĆ SOBIE OPTYMALNY POCZĄTEK SEZONU


UCZESTNICZĄC W PROGRAMIE SMART CHECK WŁAŚCICIEL MASZYNY POZBĘDZIE SIĘ WSZELKICH OBAW O NIEZAWODNOŚĆ MASZYNY JEDNOCZEŚNIE BĘDZIE MIEĆ PEWNOŚĆ PRZYGOTOWANIA JEJ DO NADCHODZĄCEGO SEZONU


SMART CHECK ELIMINUJE NIEPEWNOŚĆ, POZWALAJĄC KLIENTOM PEWNIE ROZPOCZĄĆ PRACĘ


MOŻLIWOŚĆ ZAPOZNANIA SIĘ Z PROFESJONALNĄ USŁUGĄ SERWISOWĄ AUTORYZOWANEGO DEALERA MASSEY FERGUSON


  ZGŁOSZENIE DO PROGRAMU SMART CHECK


  IMIĘ I NAZWISKO*

  ADRES ZAMIESZKANIA*

  NUMER TELEFONU*

  ADRES E-MAIL

  RODZAJ MASZYNY MASSEY FERGUSON*

  MODEL*

  ROK PRODUKCJI*

  VIN

  * - wartości wymagane