Dealer Roku 2023 | Massey Ferguson


W 2023 roku osiągnęliśmy niezwykłe sukcesy, dzięki czemu zajęliśmy zaszczytne I miejsce w kategorii sprzedaży ciągników rolniczych Massey Ferguson. To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie naszej pasji oraz zaangażowania w rozwijanie branży rolniczej.

Ogromnie się cieszymy i jesteśmy dumni z ogłoszenia, że nasza firma po raz kolejny zdobyła prestiżowy tytuł Dealera Roku marki Massey Ferguson!

Nie możemy także zapomnieć o naszych fantastycznych zespołach, które przyczyniły się do osiągnięcia tak świetnych wyników. Dziękujemy Wam wszystkim za ciężką pracę, oddanie i profesjonalizm!

Nasze osiągnięcia w tym roku to nie tylko I miejsce w kategorii sprzedaży ciągników rolniczych, ale także drugie miejsce w kategorii Full Line oraz trzecie miejsce za udział rynkowy. To potwierdzenie, że nasze rozległe portfolio produktów spełnia oczekiwania różnorodnej grupy klientów, stanowiąc kompleksowe rozwiązania dla branży rolniczej.

Chcielibyśmy również podziękować naszym najlepszym sprzedawcom, którzy zostali wytypowani spośród całej sieci Dealerskiej. Dumni jesteśmy z tego, że dwóch spośród trzech najlepszych sprzedawców to właśnie nasi specjaliści!

Dziękujemy Wam, Naszym Klientom, za zaufanie i wybór naszych produktów. Jesteście dla nas motywacją do ciągłego doskonalenia i rozwijania naszej oferty. Razem z Wami budujemy przyszłość rolnictwa!