Pokazy polowe i testy maszyn rolniczych Massey Ferguson

Nic bardziej nie przekona do zakupu ciągnika lub maszyny rolniczej jak test we własnym gospodarstwie..

Wraz z rozpoczęciem sezonu, ponownie ruszamy z naszym programem DEMO, dzięki któremu nasi stali i nowi klienci zastanawiający się nad zakupem, mogą przetestować możliwości ciągników i maszyn marki Massey Ferguson we własnym gospodarstwie!

Pokazy maszyn rolniczych

Massey Ferguson, to wiodąca firma, która z modelu na model tworzy coraz nowocześniejsze narzędzia, po to aby pracowało się nim komfortowo i żeby spełniały Państwa oczekiwania. Jeśli, jednak zastanawiasz się czy zakup ciągnika Massey Ferguson będzie dla Ciebie najlepszym wyborem, to mamy rozwiązanie. Przyjdź na pokazy demo Massy Ferguson, na których zobaczysz możliwości sprzętu. Samo czytanie o technologii, wyposażeniu czy zaletach maszyn Massey Ferguson to nie to samo, co zobaczenie ich na żywo. Jest to także okazja do dłuższej rozmowy na temat Twoich oczekiwań. W trakcie testowania ciągnika rolniczego, możesz ze spokojem obejrzeć całe wnętrze, kabinę która zapewnia 360 stopni widoczności. Przetestować ciągniki czy też inne maszyny rolnicze podczas prac polowych, które zwykle wykonujesz. Na pokaz maszyn rolniczych umawiamy się także indywidualnie, a więc możesz sprawdzić ciągnik dosłowni w swoim gospodarstwie. Oferujemy także jazdę próbną Massey Ferguson, bo wtedy możesz faktycznie poczuć się jego właścicielem i przekonać o zaletach ciągnika. Pokazy polowe, to najlepsze rozwiązanie dla każdego kto chciałby w praktyczne sprawdzić możliwości oferowane przez maszyny Massy Ferguson. Nie zwlekaj, umów się już dziś!

ZOBACZ! Właśnie tak nasi klienci testowali możliwości ciągników i maszyn MF


» MF 8730S & Bednar SWIFTERDISC XO 8000 F

Jazda próbna massey ferguson


16.09.2020 – Podorywka z Bednarem i ciągnikiem Massey Ferguson

Przyszedł czas na przygotowanie pola do siewu. Tym razem w pakiecie DEMO mamy ciągnik Massey Ferguson 8730S z przekładnią Dyna-VT, który ciągnie za sobą głęboko pracującą, potężną bronę talerzową Swifterdisc XO 8000 F od firmy Bednar. Jak na tak dużą talerzówkę i głęboką penetrację silnik naszego demonstracyjnego Massey’a radził sobie rewelacyjnie! Na równej powierzchni udało się nam osiągnąć prędkość do 13 km/h zaś przy górkach spadła ona do 7-8 km/h. Maszyny w przedstawionej konfiguracji były testowane przez dwóch klientów, z czego obaj pochwalili obsługę i komfort pracy. Na plus zasłużyły również: cicha praca silnika i skrzyni, niskie spalanie, płynna przekładnia Dyna-VT. Na przednim podnośniku znajduje się obciążnik magnetytowy firmy Kaber o wadze 1850 kg. Ten model obciążnika może zostać dociążony dzięki dodatkowej płycie magnetytowej, dokładanej na górze.

Zdjęcia z testów

» MF 7720 S

Test ciągnika rolniczego


24.04.2020 – Kolejny udany pokaz DEMO

Wracamy po dłuższej przerwie. Tym razem na scenę wychodzi Massey Ferguson 7720 S z przekładnią Dyna-VT. Ciągnik był testowany podczas pracy z gruberem przez około 4 godziny. Nasz klient był mile zaskoczony przeprowadzonym testem maszyny i nie ukrywa, że kolejnym nowym nabytkiem będzie właśnie Massey Ferguson.
Zdjęcia z testów

» MF 7718 S – klienci zadowoleni z pokazu

Pokaz massey ferguson


18.02.2020 – Ciągnik dla wymagających

Dwóch wymagających uczestników jazdy demonstracyjnej, przez około 3 godziny testowało możliwości Massey Fergusona 7718 S. Ciągnik pracował z pięcioskibowym pługiem Kuhn Multimaster, w czasie kilku przejazdów klienci sprawdzali skrzynię Dyna-VT oraz moc. Kolejne pół godziny maszyna poddana była testowi podczas transportu przyczep pełnych obornika ważących około 35 ton. Nasz przedstawiciel udzielił krótkiego instruktarzu, finalnie panowie byli zaskoczeni możliwościami ciągnika.

Zdjęcia z testów

» MF 6715S – klienci zadowoleni z pokazu

Pokaz maszyn rolniczych


17.07.2019 – Praca ciągnika z agregatem talerzowym

Podczas pokazów DEMO – MF 6715 S z przekładnią Dyna-6 wywołał u naszych testerów pozytywne wrażenia. Po raz kolejny została zwrócona uwaga na bardzo niskie spalanie oraz wysoką kulturę pracy silnika. Na wielki plus zasłużyła sobie przekładnia Dyna-6, która posiada duży wybór przełożeń a zmiana biegów przebiega płynnie. W ciągniku została wyróżniona również cicha praca silnika oraz niski poziom hałasu w kabinie.


» MF 7718 z przekładnią Dyna-VT na testach

MF 7718 z przekładnią Dyna-VT na testach


7.06.2019 – Praca z przyczepą zbierającą

Nasz kolejny ciągnik pokazowy – Massey Ferguson 7718 Dyna VT miał okazję sprawdzić się podczas pracy z przyczepą zbierającą marki Krone. Dzięki zasilaniu hydraulicznemu LS oraz zaprogramowaniu przekładni w taki sposób, aby utrzymywała stałe obroty na WOM 1000 obr/min i dopasowywała prędkość do obciążenia – mieliśmy możliwość pracować w trybie w pełni automatycznym. 180 KM mocy podstawowej zdało egzamin w 100 %. Maksymalna prędkość zbioru jaką uzyskaliśmy to 16 km/h, prędkość minimalna 8 km/h. Massey Ferguson zostawił daleko w tyle konkurencyjne marki, które również brały udział w pokazie! Klient był bardzo pozytywnie zaskoczony niskim spalaniem oraz ergonomią w środowisku operatora.

Zdjęcia z testów

» MF 5710 – klient pod wrażeniem!

MF 5710 - klient pod wrażeniem!


4.06.2019 – Praca z talerzówką

Pan Tomasz poszukuje dla siebie nowego ciągnika pomocniczego. Jego zdaniem nasz testowy Massey Ferguson 5710 okazał się nad podziw mocny, dając sobie radę z dość wymagającą maszyną uprawową o wadze około 2100 kilogramów przy wadze własnej 4200 kilogramów.


» MF 7718 S – coś do ciężkich prac

MF 7718 S - coś do ciężkich prac


24.05.2019 – Prace transportowe, zbiór zielonki…

Massey Ferguson 7718 S z przekładnią Dyna-VT trafił na testy do Pana Sławomira, który poszukuje ciągnika do prac ciężkich, głównie do uprawy bezorkowej oraz zbioru traw z przyczepą zbierającą.

Zdjęcia z testów

» Kolejne DEMO z MF 5710

DEMO z MF 5710


23.05.2019 – Praca z maszynami zielonkowymi

Pan Patryk szuka ciągnika pomocniczego do pracy z maszynami zielonkowymi oraz ładowaczem czołowym. Massey Ferguson 5710 Dyna 4 miał okazję współpracować ze zgrabiarką.


» MF 5710 – ciągnik do pracy z ładowaczem, transportu oraz lżejszych prac polowych

MF 5710 - ciągnik do pracy z ładowaczem, transportu oraz lżejszych prac polowych


27.04.2019 – Kandydat na zastępstwo obecnie używanego Ursusa

Pan Michał poszukuje nowego ciągnika, który zastąpiłby obecnego już wysłużonego Ursusa 914. Taki ciągnik będzie wykorzystywany do pracy z ładowaczem, transportu  i lżejszych prac polowych.  Podczas testu klientowi spodobała się przekładnia Dyna-4 oraz tryb Autodrive użyty podczas prac transportowych. MF 5710 zdaniem Pana Michała mógłby idealnie zastąpić dotychczas użytkowanego Ursusa.


» MF 5710 – praca z ładowaczem czołowym

MF 5710 - praca z ładowaczem czołowym


26.04.2019 – Kolejny dzień testów i kolejny klient szukający nowego ciągnika… 

Tym razem MF 5710 testowany jest przez pana Jacka. Rolnik szuka ciągnika do opryskiwacza oraz do ładowacza czołowego. Największe wrażenie na rolniku zrobiło działanie ładowacza (zsumowany wydatek pomp) przy załadunku sianokiszonki, oraz funkcja sprzęgła w hamulcu. Istotnym parametrem była też wysokość podnoszenia ładowacza, która spełniła wymagania klienta.

Zdjęcia z testów

» MF 5710 – praca z ładowaczem czołowym

MF 5710 - praca z ładowaczem czołowym


25.04.2019 – W poszukiwaniu komfortowego ciągnika… 

Pan Roman posiada gospodarstwo mleczarskie i szuka nowego ciągnika do pracy przy ładowaczu. Do tej pory pracuje z ciągnikiem Deutz-Fahr Agrofarmem i chce go wymienić na bardziej komfortowy. W ocenie klienta, Massey Ferguson 5710 D-4 jest bardzo wydajną maszyną przy pracy z ładowaczem a jednocześnie prostą w obsłudze.

Zdjęcia z testów

» MF 5710 – kandydat na pomocnika

MF 5710 - kandydat na pomocnika


24.04.2019 – Ciągnik pomocniczy. 

Kolejny klient poszukuje do swojego gospodarstwa ciągnika pomocniczego. Nasz MF 5710 okazał się być dla pana Adama istotnym argumentem w porównaniu do konkurencji jeśli chodzi o amortyzację kabiny i tylnego podnośnika, ponieważ posiada pola oddalone daleko od siedziby swojego gospodarstwa. Podczas testów, ciągnik wywarł na nim pozytywne wrażenie, chwalił funkcję sprzęgła w hamulcu oraz obsługę SIS.

Zdjęcia z testów

» MF 5710 – sadzenie ziemniaków

MF 5710 - sadzenie ziemniaków


23.04.2019 – Ciągnik pomocniczy do uprawy ziemniaków. 

Pan Dariusz szuka pomocniczego ciągnika z mocną hydrauliką, który głównie będzie wykorzystywany do załadunku i uprawy ziemniaków. Szczególną uwagę klienta zwróciła wydajność hydrauliki, która będzie niezbędna do wydajnej współpracy z kopaczką.


» MF 5710 – praca z agregatem podorywkowym

MF 5710 - praca z agregatem podorywkowym


19.04.2019 – Uniwersalny  ciągnik zarówno do lżejszych jak i cięższych prac. 

Pan Tomasz prowadzi gospodarstwo warzywnicze, w którym potrzebuje uniwersalnego ciągnika zarówno do prac lżejszych: uprawa międzyrzędzi, opryski, praca z ładowaczem; oraz prac cięższych: orka czy uprawa. W trakcie testów, klient również przetestował ciągnik z agregatem podorywkowym, który zazwyczaj wykorzystuje do głębszej uprawy pod ziemniaki. Po raz kolejny został tu podkreślony wysoki komfort pracy oraz stabilność ciągnika podczas pracy z agregatem.

Zdjęcia z testów

» MF 5710 – prace z ładowaczem czołowym

MF 5710 - prace z ładowaczem czołowym


18.04.2019 – Załadunek ziemniaków do sadzarki oraz przewóz pasz objętościowych.

Między innymi takie prace były wykonywane podczas ostatnich pokazów DEMO u naszego kolejnego klienta. Rolnikowi spodobała się między innymi prosta obsługa ciągnika, sprzęgło w hamulcu włączane przyciskiem, proste ustawienie trybów Autodrive oraz stabilność ciągnika podczas prac z ładowaczem.


» Ładowarka MF TH.6030

Ładowarka MF TH.6030


04.2019 – Model ładowarki MF TH.6030 jest już w rękach naszych testerów.

Tym razem nasi klienci testowali model ładowarki TH.6030 z przekładnią hydrostatyczną. Ten stu konny model udźwignie 3000 kg ładunku. Maksymalna wysokość podnoszenia wynosi 6 metrów. Ładowarki serii TH zmodernizowano o szereg nowych funkcji, których celem jest dalsze zwiększenie produktywności, łatwej obsługi i wydajności.


» Ładowarka MF TH.8043Ładowarka MF TH.8043

4.03.2019 – Nasza nowa maszyna pokazowa – ładowarka Massey Ferguson TH.8043 przechodzi kolejne testy podczas ładowania ziemi i obornika!

Do najważniejszych cech 130-konnego modelu MF TH.8043 należy maksymalna wysokość podnoszenia 7,5 m oraz maksymalny udźwig 4,3 tony (o 13% więcej niż w przypadku modelu MF TH.7038). Nowa 3500-litrowa łyżka ma największą pojemność z dostępnych na rynku. Zupełnie nowa konstrukcja wysięgnika zapewnia najdoskonalsze kąty pracy i możliwości oraz automatyczne zarządzanie zawieszeniem wysięgnika. Wysoce wydajny układ hydrauliczny z wykrywaniem obciążenia zapewnia wydajność do 190 l/min we wszystkich funkcjach dzięki kompletnie zoptymalizowanej konstrukcji. Zdumiewająca dokładność i komfort jazdy gwarantuje przekładnia hydrostatyczna wyposażona w intuicyjny system ułatwiający obsługę. Najlepsza w swojej klasie widoczność i komfort jest gwarantowana przez unikatową konstrukcję kabiny, która zapewnia operatorowi widoczność w zakresie 360° oraz obniżony poziom hałasu.


» Ciągnik MF 7714 SCiągnik MF 7714 S

17.12.2018 – To nic, że zima! Na testy ciągników Massey Ferguson nigdy nie jest za późno! Nasz klient przymierza się do modelu 7714 S.

Massey Ferguson 7714S to ciekawa propozycja dla tych, którzy szukają ciężkiego i stosunkowo prostego ciągnika do prac polowych lub transportu.

Zdjęcia z testowania ciągnika

» Ciągnik MF 4707 GlobalCiągnik MF 4707 Global

27.11.2018 – Tym razem na test do klienta pojechał nasz kolejny nowy ciągnik pokazowy – Massey Ferguson 4707 Global. Od samego początku pokazu polowego, ciągnik bez wątpienia zrobił ogromne wrażenie na naszym kliencie. 

Kolejny ciągnik produkcji Massey Ferguson, w którym producent zawarł wszystko, co wie o rolnictwie. Nowe maszyny MF 4700 wprowadzają na pole DNA firmy Massey Ferguson, aby każdy rolnik, w każdej części świata mógł doświadczyć tego, co się dzieje, kiedy technologia staje się prosta, nieskomplikowana i niedroga. W ciągu swojej długiej historii firma Massey Ferguson zrobiła znacznie więcej dla dostarczania rolnikom najlepszych możliwych narzędzi niż zaledwie projektowanie, budowanie i sprzedaż maszyn rolniczych. Korzystając ze schematów technicznych 3D oraz sal rzeczywistości wirtualnej znajdujących się w fabryce w Beauvais MF zaprojektował ciągnik, których głównym celem zawsze było niezawodne działanie dzień w dzień.


» Kiedy jeden ciągnik to za mało..Massey Ferguson 5710 S

7.08.2018 – Nasz klient, który niedawno zakupił nowy ciągnik Massey Ferguson 5710 S z oryginalnym ładowaczem FL.4121, właśnie testuje kolejny, mocniejszy ciągnik – MF 7714 S.

Ciągniki 7714 S Massey Ferguson zostały specjalnie zaprojektowane do spełniania potrzeb profesjonalnych rolników, niezależnie od środowiska roboczego oraz wykonywanych operacji, od upraw mieszanych po gospodarstwa ogólnorolne i firmy usługowe.

Zdjęcia z testowania ciągnika

» Balotowanie z Massey FergusonBalotowanie z Massey Ferguson

10.05.2018 – Podczas pokazu klient testował możliwości stałokomorowej prasy rolującej Massey Ferguson RB 2125F

Wideo z pokazu prasy


» Praca z ładowaczem czołowymPraca z ładowaczem czołowym

24.04.2018 – Tym razem na testy w okolice Czerska pojechał ciągnik MF 5712 S z oryginalnym ładowaczem czołowym Massey Ferguson FL.4121.

Zdjęcia z testowania ciągnika

» Żniwa z Massey Ferguson


» Test MF 8740 S


» Pokazy DEMO ciągników i maszyn Massey Ferguson