Testy polowe siewnika Bednar Omega OO_L

Przyszedł czas na pierwsze wysiewy pożniwne. Dla poszukujących nowego siewnika udostępniliśmy testowy model agregatu uprawowo-siewnego OMEGA OO 4000 L firmy Bednar. Jest to wszechstronny siewnik z koncepcją przygotowania podłoża poprzez bronę talerzową, pozwalający na wysiew w rozstawie 12.5 i 16.7 cm z dużą różnorodnością typów wysiewu zarówno w uprawie tradycyjnej jak i uproszczonej. Rozmieszczenie indywidualnych elementów roboczych zapewniające doskonale przygotowanie przedsiewne gleby wraz z precyzyjnym układaniem nasion, niższą wagą i prostszą obsługą.

Lekka a zarazem wytrzymała konstrukcja, wszechstronność, gotowość do pracy w różnych warunkach, wysoka jakość siewu to tylko niektóre z wielu pozytywnych cech serii Omega OO_L. Dzięki zastosowaniu talerzy roboczych i redlic tnących, przedsiewna kultywacja pola staje się bardziej precyzyjna i dokładna.

Zainteresowanym zakupem maszyny oferujemy jazdę testową we własnym gospodarstwie. Po szczegóły prosimy zwrócić się do przedstawiciela handlowego przypisanego do Państwa powiatu.  (Kontakt do przedstawicieli)