Nowe maszyny rolnicze Massey Ferguson

 

Dlaczego warto wybrać maszyny Massey Ferguson?

Euromasz oferuje maszyny Massey Ferguson. Jest to ewenement maszyn rolniczych w Wielkopolsce. Massey Ferguson jest marką AGCO, który jest globalnym dostawcą maszyn i części rolniczych. Są do produkty najwyższej jakości, dostosowane do najbardziej wymagających użytkowników. Maszyny rolnicze Massey Ferguson wyróżniają się przemyślaną konstrukcją, nieprzeciętną wydajnością, a także wygodą w codziennym użytkowaniu. MF dba również o to, aby maszyny rolnicze takie jak np. ciągnik były w taki sposób wyposażone, żeby montaż i demontaż dodatkowego osprzętu był szybki i łatwy. Posiadają bardzo dobry serwis i support. Przede wszystkim, maszyny te można przetestować przed zakupem na własnym polu. AGCO jest pewne stosowanych przez siebie rozwiązań, dlatego jesteśmy przekonani, że po przetestowaniu maszyny Massey Ferguson nie będą Państwo chcieli używać niczego innego.

Nasza oferta maszyn rolniczych

Kombajny zbożowe

Optymalizuj zbiory z innowacyjną technologią Massey Ferguson zapewniającą wysoką wydajność podczas żniw.

Massey Ferguson to pionier w dziedzinie technologii kombajnów zbożowych, począwszy od przyrządu żniwnego PowerFlow a skończywszy na wyposażeniu do rolnictwa precyzyjnego.


Kosiarki

Czas na sianokosy? 

Sprzęt zielonki w okresie sianokosów ma przede wszystkim tę zaletę, że zapewnia większy plon drugiego pokosu. Wcześniej skoszone trawy odrastają szybciej niż skoszone w późniejszym okresie, np. wiązania nasion.

 


Prasy

Zbiór słomy i zielonki 

Prasy zwijające i kostkujące (mała i duża kostka) Massey Ferguson stworzono z myślą o prasowaniu maksymalnej ilości materiału w każdej kostce lub beli, aby zagwarantować łatwiejszy transport, przechowywanie i użycie.

Znalezione obrazy dla zapytania mf rb f

 


Skontaktuj się z biurem lub z jednym z naszych przedstawicieli.