AGCO REMAN

Gama regenerowanych produktów Massey Ferguson

SILNIKI / OSPRZĘT WTRYSKU PALIWA / TURBOSPRĘŻARKI / PRZEKŁADNIE / ELEKTRONIKA / OCZYSZCZANIE SPALIN / SYSTEMY NAWIGACJI


Czym jest Reman?

Tak dobry jak nowy!
Właśnie tak mówimy o wszystkich naszych częściach Reman.

Regeneracja to proces, w którym poprzednio używane zespoły są rozkładane na czynniki pierwsze, do ostatniej nakrętki i śruby, a następnie weryfikowane w celu określenia, które części składowe nadal spełniają pierwotne tolerancje i specyfikacje, tak aby zregenerowany zespół był „jak nowy”. Reman to znakomita opcja, która pozwala uzyskać oryginalne zamienniki o jakości dorównującej nowej części — wszystko to taniej oraz z krótkim czasem realizacji dzięki możliwości oddania starej jednostki w rozliczeniu.

Jakie są korzyści dla Ciebie?

Niezawodność

Części AGCO Reman są wytwarzane przez ekspertów w specjalistycznych zakładach zgodnie z najnowszymi specyfikacjami. Oznacza to, że osiągi i wydajność będą dorównywać części oryginalnej, a czasami nawet ją przewyższać. Ponieważ zregenerowane części są tak dobre, jak nowe, zyskujesz taki sam spokój ducha, jakiego oczekujesz w przypadku wymiany na nowe części. Zwracając się do dealera Massey Ferguson z prośbą o zamontowanie części Reman, otrzymujesz pełną 12-miesięczną gwarancję na części i robociznę. Porównaj to z opcją naprawy w lokalnym serwisie!

Prostota i szybkość

Wymiana całego układu przeniesienia napędu (silnika, pompy paliwowej itp.) oznacza, że nie trzeba rozmontowywać dotychczasowego. Żadnej diagnostyki, żadnego marnowania czasu na próby zidentyfikowania przyczyny i żadnego ryzyka. Wystarczy umówić się z dealerem Massey Ferguson i wymienić zużytą część na oryginalną. Dowiesz się od razu, ile będzie kosztować wymiana, a cała usługa zostanie zrealizowana szybko i bezproblemowo, tak aby zapewnić Ci szybki powrót do pracy oraz całkowitą gwarancję, że problem został rozwiązany.

Opłacalność

W porównaniu do zamiennika nowej części można zwykle zaoszczędzić 30%, oddając używaną częścią w rozliczeniu. W porównaniu do naprawy w lokalnym serwisie z usługą Reman dostajesz o wiele więcej za te same pieniądze. Nie zapomnij, że dzięki oryginalnym częściom zamiennym nie tracisz nic pod względem osiągów ani zużycia paliwa. Nieoryginalna pompa paliwowa lub turbosprężarka mogą wprowadzać dodatkowe 2% kosztów związanych ze zwiększonym zużyciem oleju napędowego.

Troska o środowisko

Regeneracja oszczędza zasoby naturalne. W porównaniu z równoważnymi nowymi częściami części Reman zapewniają oszczędność materiałów, energii i wody. W przypadku silnika Reman można na przykład odzyskać 85% precyzyjnych elementów stalowych (blok silnika, wał korbowy, wałek rozrządu itp.), zużyć tylko 15% energii (wymontowanie, produkcja, inżynieria), a także zaoszczędzić 85% wody w porównaniu z procesem produkcji zamiennego nowego silnika.


Podejrzewasz problem z maszyną? Skontaktuj się z nami! 

1. Wyjaśnij problem

To tutaj znajdziesz ekspertów, którzy zidentyfikują problem, doradzą w zakresie dostępnych opcji i zaoferują swoje profesjonalne porady na temat dalszych działań, uwzględniając Twój budżet i zaistniałe okoliczności.

2. Zamów wycenę

Poinformujemy Cię dokładnie, ile będzie kosztować usługa i ile realistycznie czasu zajmie przywrócenie sprawności. Koniecznie zapytaj o opcję Reman!

3. Umów się na spotkanie

Możesz zabrać maszynę do dealera albo umówić się z przedstawicielem dealera u siebie. Zarezerwuje on dla Ciebie odpowiedni termin oraz zorganizuje niezbędne części.

4. Odbierz maszynę

Odjedź z pełnym spokojem ducha, wiedząc, że problem został rozwiązany. Nie zapomnij odebrać 12-miesięcznej gwarancji na części i robociznę

 


PL_3201_MF_Web