Siatki Massey Ferguson wyprodukowano z najnowocześniejszych materiałów i z myślą o zastosowaniu w produkowanych maszynach MF, co pozwoliło zredukować liczbę przerw w pracy.

Dzięki temu, że stosujemy wytrzymałe i lekkie materiały, oferowane rolki siatki mają wyjątkową długość. Dla użytkownika oznacza to dłuższy czas nieprzerwanej pracy w polu, co pozwala uzyskać maksymalną wydajność belowania.

Sprawdź ofertę, skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz jeden z naszych punktów sprzedaży.

Sklep

Read more

Pod maską kryje się 75 KM czystej mocy. Brak DPF, SCR czy zaworu EGR. Prosta i niezawodna oraz w pełni zsynchronizowana skrzynia biegów 12×12, przekładnia nawrotna sterowana elektrohydraulicznie. Gabaryt, masa i udźwig, które zawstydzają niejednego kolegę w innym kolorze! gratulujemy trafnego wyboru i życzymy wielu lat bezawaryjnego użytkowania.

Read more

Opracowane i zbudowane na wytrzymałym podwoziu MF 5700, zapewniają udźwig wynoszący 4300 kg. Te ekonomiczne ciągniki doskonale nadają się do szerokiego zakresu prac polowych i transportu. Są wyposażone w szereg nowoczesnych funkcji, w tym sterowanie hydrauliczne, które ułatwia obsługę i idealnie nadaje się do pracy z ładowaczem czołowym.

Kluczowe zalety:
– silnik AGCO Power 4 cyl. 4,4l tylko z SCR; 100KM; 410 Nm
– renomowana przekładnia Dyna-4 16/16 ECO z opcjonalnym AUTODRIVE
– klimatyzacja i pneumatyczny fotel w standardize
– do 100 l/min dostępnych na tylne wyjścia hydrauliczne
– 4300 kg udźwigu
– optymalna masa i rozmiary

*Podana cena jest ceną netto. Niniejsza publikacja ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. § 1 Kodeksu Cywilnego. W celu uzyskania szczegółowych informacji skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym.

Read more

Z początkiem kwietnia na pokaz DEMO do naszych klientów wyjeżdżał ciągnik Massey Ferguson 5710 Dyna-4 z oryginalnym ładowaczem MF FL.3919X.

W czasie testowania ciągnika, klienci zachwycali się niskim zużyciem paliwa, przestronną i cichą kabiną z bardzo dobrą widocznością. Na plus zasłużył sobie również wydajny ładowacz. Zdaniem wielu sam ciągnik jest duży i masywny w stosunku do konkurencji.

Read more