Podsumowanie lipca 2021

Kolejny pracowity miesiąc zaliczony. W lipcu wykonaliśmy sporo dostaw zamówionych ciągników i maszyn. Plac opuściły następujące modele ciągników Massey Ferguson: 5S.105, 5708, 5709 M, 5710,  5710 M, 5713 S, 6713 S, 7715 S, 7718 S, 8730 S,  8S.225. W zamówieniach znalazły się również inne maszyny Massey Ferguson: FL.3919X, FL.4121, DM 287 ISL oraz produkty firm Pronar, Biardzki, MetalFach, Maschio Gaspardo, Kaber, AgroFactory, Agromasz, Landstal.

Na początku lipca, dzięki uprzejmości Timac Agro Polska mogliśmy zaprezentować naszą ofertę ciągników Massey Ferguson w Poborowie, w Gospodarstwie Ekologicznym Czesława Langa, gdzie miało miejsce wydarzenie zwane „Ekologiczne Dni Pola”.

Autor zdjęcia: Grzegorz Busko FOTO

Kilka dni później udaliśmy się do Lubania – miejscowości położonej na pomorzu koło Kościerzyny. Tam odbyły się kolejne targi „Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Lubaniu”. Kolejne spotkanie, dzięki któremu mogliśmy na żywo zaprezentować naszą ofertę handlową. Na wystawie zaprezentowaliśmy nowinki rodziny Massey Ferguson, między innymi ciągniki 5S i 8S oraz maszyny zielonkowe. Największym zainteresowaniem cieszył się jeden z najnowszych modeli 5S.

Kolejny duży krok w rozwoju firmy – zakup nowej floty samochodowej dla naszej Ekipy z działu obsługi posprzedażowej. Ta inwestycja zdecydowanie pomoże przyspieszyć realizację zgłoszeń i zamówień naszych klientów.

Dla naszych internautów i obserwatorów firmowego Facebooka przygotowaliśmy szybki konkurs na spostrzegawczość, polegający na odnalezieniu pięciu różnic w ilustracji przedstawiającej kombajn Massey Ferguson podczas prac żniwnych. Z konkursu wyłoniono trzech zwycięzców, którzy jako pierwsi przysłali nam prawidłowe odpowiedzi i tym samym otrzymali od nas obiecaną firmową torbę upominkową.

W związku z rozpoczęciem sezonu żniwnego, jak co roku wprowadziliśmy w naszym sklepie w Lipce dyżur żniwny – wydłużone godziny otwarcia w tygodniu do godziny 18 oraz w soboty od 8:00 do 16:00. Z racji zakazu handlu w niedziele sklep nie będzie czynny. Planowany koniec dyżurów przypada na 13. sierpnia 2021 r. Po tej dacie sklep wróci do pierwotnych godzin otwarcia.

You May Also Like