Jesteśmy dystrybutorem paszowozów STORTI

OFERTA PASZOWOZÓW

Wozy paszowe przyczepiane z pionowym systemem mieszania

Dunker T1Dunker T2Dunker T3

Pojemności:
8m3, 10m3, 12m3, 14m3, 17m3, 20m3
Mieszanie:
Jedno mieszadło pionowe, przekładnia dwubiegowa
Wyładunek:
Przez przenośnik poprzeczny lub wysypy bezpośrednie
Zapotrzebowanie mocy:
57 – 77 KM

Prosty i wytrzymały wóz paszowy, z pionowym systemem mieszania.
Wóz paszowy Dunker TVs z niezawodnym systemem mieszania i silną konstrukcją STORTI oferuje:
– innowacyjną technologię
– łatwość użytkowania
– bardzo niskie koszty obsługi

Wysoka efektywność noży gwarantuje szybką pracę ze wszystkimi składnikami paszy, a rozdrobnienie całej beli zajmuje krótką chwilę. Dzięki tak efektywnemu systemowi cięcia czas przygotowania mieszanki jest maksymalnie zredukowany, pasza natomiast jest doskonale wymieszana, miękka i napowietrzona, doskonała do karmienia krów mlecznych, zasuszonych, jałówek, opasów, owiec, kóz itd. Dodatkowo, możliwość wybrania pojemności wozu paszowego powoduje, że DUNKER T1 jest naprawdę idealną maszyną dla małych i średnich gospodarstw.

Pojemności:
14m3, 16m3, 18m3, 21m3, 24 S m3, 24 L m3, 27m3, 30m3, 33m3
Mieszanie:
Dwa mieszadła pionowe, przekładnia dwubiegowa
Wyładunek:
Przez przenośnik poprzeczny lub wysypy bezpośrednie umieszczone w różnych miejscach zbiornika
Zapotrzebowanie mocy:
70 – 140 KM

Storti po wielu badaniach i doświadczeniach wprowadza nowy przyczepiany wóz paszowy Storti Dunker T2. Dzięki doświadczeniu jakie uzyskujemy z badań wykorzystujących różne komponenty paszowe możemy lepiej od innych zaprojektować przestrzeń i sposób przemieszczania się TMR w zbiorniku wozu paszowego. Wykorzystanie tej wiedzy przyczyniło się do skonstruowania maszyny, która doskonale miesza i rozdrabnia paszę, optymalnie wykorzystując energię i pojemność zbiornika. W rezultacie porównując Dunkera T2 do innych wozów podobnej wielkości Storti wymiesza większą ilość paszy a TMR jest o wysokiej jednorodności.

Pojemności:
36m3, 40m3, 44m3
Mieszanie:
Trzy mieszadła pionowe, przekładnia trzybiegowa
Wyładunek:
Przez przenośnik poprzeczny lub wysypy bezpośrednie umieszczone w różnych miejscach zbiornika
Zapotrzebowanie mocy:
210 KM

Nowy Storti Dunker T3, o pojemności 36, 40 i 44m³ łączy doskonałą wytrzymałość z niezwykłą szybkością pracy nawet przy dużych ilościach siana, gwarantując miękki, jednorodny TMR dla zwierząt.
Geometrię zbiornika i ślimaków mieszających badano w celu umożliwienia stosowania dużej ilości błonnika. Również badania polegające na jednoczesnym załadunku wielu bel wykazały wysoką jakość i zdolności maszyny do pracy przy ekstremalnie dużych obciążeniach.

Wozy paszowe przyczepiane z poziomym systemem mieszania

HuskyAkita

Model DS – z frezem załadowczym
Model MT – bez frezu

Pojemności:
5m3, 7m3, 9m3, 12m3, 16m3, 19m3
Mieszanie:
jedno mieszadło tnąco mieszające poziome umieszczone na dnie zbiornika, dwa mieszadła rozgarniające umieszczone w górnej części zbiornika
Wyładunek:
Przedni na prawą stronę przez przenośnik PCV, opcjonalnie także na lewą stronę.
Zapotrzebowanie mocy:
45 – 83 KM

Nowy Husky reprezentuje naturalną ewolucję doświadczenia jakie posiada Storti w projektowaniu i produkcji wozów z poziomym systemem mieszania. Husky jest następcą  takich modeli jak Alano, Boxer, Bulldog, Labrador. Każdy z tych modeli był najlepszy w czasie kiedy był produkowany. Małe zapotrzebowanie na energię, jednolity TMR, szybkie mieszanie, to cechy które charakteryzują każdy z tych modeli.

Model DS – z frezem załadowczym
Model MT – bez frezu

Pojemności:
12m3, 15m3, 18m3
Mieszanie:
dwa mieszadła poziome umieszczone na dnie zbornika,
Wyładunek:
Obustronny przez wysypy bezpośrednie i przenościni PCV
Zapotrzebowanie mocy:
80 – 95 KM

Paszowóz z poziomym systemem mieszania. Rozdrabniać, mieszać i zadawać, łatwo jak nigdy dotąd.
Storti Akita jest udoskonaloną znaną maszyną, cechy tej maszyny jak niezawodność i wytrzymałość są jeszcze bardziej dopracowane. Hodowcy bydła i producenci mleka zauważyli i potwierdzają, że Akita jest jeszcze lepszy. To co wyróżnia ten wyjątkowy model z tłumu innych podobnych maszyn to jego wydajność podczas rozdrabniania i mieszania całych bel, zarówno okrągłych jak i dużych sześciokątnych, z siana i z sianokiszonki. Na dnie zbiornika paszowozu znajdują się dwa silne mieszadła rozdrabniające z ponad 150 nożami, które gwarantują, że cała bela będzie doskonale rozdrobniona i wymieszana. Mieszadła obracają się w przeciwnych kierunkach wciągając materiał rozdrabniany pomiędzy siebie i wypychając go po zewnętrznych stronach.

> Pełna oferta paszowozów STORTI

You May Also Like