Finansowanie pełnej gamy maszyn Maschio Gaspardo już od 0%

Oprocentowanie od 0%, proste i szybkie procedury, oraz kompleksowa obsługa – to najważniejsze aspekty, które wpływają na wybór finansowania fabrycznego maszyn rolniczych.
Nowoczesne rolnictwo nie obejdzie się bez zaawansowanych technologicznie maszyn, które usprawniają pracę, poprawiając jej efektywność, skracając czas i podnosząc komfort, a w efekcie tego sprawiając, że staje się ona bardziej opłacalna.

Optymalne zyski z prowadzenia gospodarstwa rolnego może przynieść jedynie efektywna i wydajna praca, którą trudno wykonać bez zaawansowanych technologicznie maszyn. Możesz dysponować nimi bez nadwyrężania finansów przedsiębiorstwa. Wystarczy, że skontaktujesz się z najbliższym dealerem Maschio Gaspardo i skorzystasz z opcji finansowania Maschio Finance, które zostaną dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań.

Niniejsza propozycja nie stanowi „oferty” w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców.
Ostateczna decyzja o udzieleniu finansowania i warunkach kredytowania należy do BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o. i jest uzależniona w szczególności od analizy zdolności kredytowej Klienta.


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU    Zostaw kontakt a my się do Ciebie odezwiemy!