Przeżyj swoje spersonalizowane doświadczenie Massey Ferguson Experience
na polu w Twojej okolicy!

 

MF eXperience Tour to ogólnoeuropejskie wydarzenie zaprojektowane przez rolników dla rolników takich jak Ty, z ukierunkowanymi działaniami dostosowanymi do Twoich potrzeb biznesowych. Odkryj naszą nową, prostą i niezawodną pełną linię produktów, technologii i usług. Poświęć czas na rozmowę z naszymi ekspertami MF na temat tego, w jaki sposób pełna oferta Massey Ferguson może pomóc w zwiększeniu wydajności Twojego biznesu.

Wyjątkowe i spersonalizowane wydarzenie
To spersonalizowane wydarzenie przybliża Cię do lokalnych ekspertów MF, a także lokalnego dealera MF, dzieląc się doświadczeniem w zakresie technologii, finansów, usług i rozwiązań w zakresie trakcji opon. Daje również możliwość sprawdzenia wszystkich produktów MF, dzięki czemu zyskasz wyjątkowe, bezpośrednie doświadczenie z naszą szeroką gamą maszyn Massey Ferguson w pobliżu Twojego gospodarstwa! Podobnie jak Ty, nasze maszyny są stworzone do pracy na roli – Born to Farm, więc musiały być dla Ciebie dostępne na polach.

 

4 lata doświadczenia
Od początku tego wyjątkowego wydarzenia w 2018 roku gościliśmy ponad 7600 rolników i wykonawców z 9 krajów. Cieszyli się prawdziwym doświadczeniem klienta, w którym zaprezentowaliśmy nasze proste i niezawodne produkty oraz usługi w atrakcyjnej, przyjaznej i integracyjnej atmosferze.

 

Zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze
Dodatkowo będziesz mógł żyć swoim doświadczeniem MF z całkowitym spokojem pomimo pandemii Covid. Twoje bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem, więc wszyscy klienci będą zarejestrowani i powitani w małych grupach w higienicznych warunkach, zgodnie z obowiązującymi przepisami i z zachowanym dystansem społecznym.

 

Więc na co czekasz?
Jeśli chcesz dokonać najlepszego wyboru dla swojej działalności rolniczej. Jeśli chcesz dyskutować i testować szeroką gamę rozwiązań i produktów. Jeśli chcesz mieć własne, wyjątkowe wrażenia, skontaktuj się z lokalnym dealerem MF i zarezerwuj TWOJE indywidualne doświadczenie MF już dziś!

 

Program MF eXperience Tour 2022

W 2022 roku, świętując 175. rocznicę historii Massey Ferguson, pokazy kontynuują swoją podróż z wieloma nowymi kamieniami milowymi w całej Europie; Włochy, Hiszpania, Francja, Rumunia, Litwa, Polska, Belgia, Holandia i Niemcy to tylko niektóre z naszych nowych destynacji. Każdy przystanek wycieczki pozwoli Ci wziąć udział w tej wyjątkowej okazji do omówienia Twoich konkretnych potrzeb i budowania Twojego biznesu z naszymi ekspertami MF.

 

Sesja 1: 13-15 czerwca
Sesja 2: 20-22 czerwca


609 600 396