PRZYCZEPY SKORUPOWE


DOSTĘPNE MODELE

Przyczepa PRONAR T669XL

Przyczepa PRONAR T669XL posiada dużą ładowność konstrukcyjną i funkcjonalną skrzynię ładunkową o dużej pojemności. Przyczepa jest wytrzymała i trwała, posiada stabilną konstrukcję o niskim położeniu środka ciężkości.

Przyczepa PRONAR T700XL

Przyczepa Pronar T700XL to solidna i wytrzymała konstrukcja, wykonana z wysokiej jakości materiałów, która świetnie sprawdzi się w dużych gospodarstwach rolnych.

Przyczepa PRONAR T679M

Przyczepa skorupowa PRONAR T679M to uniwersalny produkt, który znajduje szerokie zastosowanie w rolnictwie (zarówno do transportu zboża, kukurydzy, rzepaku, masy zielonej czy roślin okopowych), ale również w budownictwie (transport żwiru czy piachu) i innych sektorach gospodarki.

Przyczepa PRONAR T669

Przyczepa PRONAR T669 skorupowa jest przeznaczona do pracy w ciężkich warunkach. Jednolita, szczelna i solidna konstrukcja skrzyni ładunkowej pozwoli na transport nawet drobnego ziarna bez konieczności stosowania dodatkowych uszczelnień.

Przyczepa PRONAR T669/1 wywrót 2-stronny

Wysoka ładowność i duża pojemność to cechy, które powodują, że przyczepa PRONAR T669/1 znakomicie spełni oczekiwania wymagających użytkowników. Trapezowaty kształt skrzyni przyspiesza i usprawnia wyładunek.

Przyczepa PRONAR T669/1 wywrót 3-stronny

Przyczepa PRONAR T669/1 to średniej wielkości przyczepa skorupowa o ładowności 14 ton. Daje możliwość wyboru między wywrotem do tyłu, do tyłu i na prawo lub lewo, bądź na trzy strony.

Przyczepa PRONAR T679

Przyczepa skorupowa T679 ma niezwykle szerokie zastosowanie. Może być wykorzystywana do transportu materiałów sypkich, zbóż, kukurydzy, zielonej masy silosowej, ale także roślin okopowych.

Przyczepa PRONAR T700

Przyczepa PRONAR T700 to doskonała przyczepa skorupowa typu tandem. Z racji dużej ładowności jest ona przeznaczona do pracy w ciężkich warunkach. Oś skrętna znacznie ułatwia manewrowanie.

Przyczepa PRONAR T700M

Przyczepa skorupowa T700M to zmodernizowana wersja największej przyczepy tandem w ofercie Pronaru. W tym wydaniu jej dopuszczalna masa całkowita wzrosła o 2 tony do 23 ton.