OFERTA LIMITOWANA!

MF 8730 S

325 KM za 599 900 PLN


4 PUNKTOWA AMORTYZACJA KABINY

GWARANCJA MF CARE 5 LAT/2500 MTH – 1900 ZŁOTYCH Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZSZERZENIA


 

MF 8730 S

Przewyższa oczekiwania. Wyznacza standardy.

Ciągniki MF 8700 S reprezentują szczytowe osiągnięcie Massey Ferguson w dziedzinie inżynierii, jakości, niezawodności, wydajności i oszczędności paliwa w segmencie ciągników rolniczych o wysokiej mocy.

Nowa seria MF 8700 S ustawia poprzeczkę niezwykle wysoko dzięki nowemu silnikowi AGCO Power 8,4 l zdolnemu generować do 405 KM, znakomitemu stosunkowi mocy do masy, bezstopniowej przekładni ML 260 oraz optymalnym gabarytom generującym znakomitą siłę uciągową przy minimalnym nacisku na glebę. Oprócz tego ciągnik posiada kompleksową obsługę rolnictwa precyzyjnego dzięki 9” terminalowi Datatronic 5 stanowiącego wyposażenie standardowe.

ZOBACZ KLUCZOWE ZALETY
MF 8730 S


ZAPRASZAMY DO KONTAKTU


Piotr Chylewski

tel. 603 511 185

e-mai: p.chylewski@euromasz.pl

Obsługiwane powiaty:
chojnicki, człuchowski, bytowski, kościerski, kartuski, słupski, lęborski, wejherowski, pucki


Joachim Konek

tel. 609 787 466

e-mai: j.konek@euromasz.pl

Obsługiwane powiaty:
złotowski, sępoleński, pilski, nakielski


Paweł Pipowski

tel. 609 699 359

e-mai: p.pipowski@euromasz.pl

Obsługiwane powiaty:
starogardzki, tucholski, świecki, bydgoski


Przemysław Szczepankiewicz

tel. 603 203 164

e-mai: p.szczepankiewicz@euromasz.pl

Obsługiwane powiaty:
czarnkowsko-trzcianecki, chodzieski, obornicki, wągrowiecki, międzychodzki, szamotulski, poznański, międzychodzki, szamotulski, nowotymski, poznański, grodziski, kościański


Łukasz Paluch

tel. 605 768 951

e-mai: l.paluch@euromasz.pl

Obsługiwane powiaty:
żniński, inowrocławski, mogileński, gnieźnieński, słupecki, koniński, wrzesiński, śremski, średzki


Błażej Przybyłowicz

tel. 605 060 374

e-mai: b.przybylowicz@euromasz.pl

Obsługiwane powiaty:
inowrocławski, aleksandrowski, radziejowski, koniński


Artur Urbański

tel. 609 909 688

e-mai: a.urbanski@euromasz.pl

Obsługiwane powiaty:
chełmiński, toruński, włocławski, lipnowski, wąbrzeski, golubsko-dobrzyński, rypiński, brodnicki, sierpecki, żuromiński


Jarosław Litka

tel. 665 566 348

e-mai: j.litka@euromasz.pl

Obsługiwane powiaty:
chełmiński, toruński, włocławski, lipnowski, wąbrzeski, golubsko-dobrzyński, rypiński, brodnicki, sierpecki, żuromiński