Sprzedawca części zamiennych.

Sprzedawca części zamiennych do maszyn rolniczych

w Lipce,

Srebrnej Górze koło Wapna,

 Jastrzębiu Koło Lipna

   1. Opis stanowiska:

  • sprzedaż i fachowe doradztwo
  • rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami oraz poszukiwanie nowych
  • przeprowadzanie działań marketingowych
  • dbałość o pozytywny wizerunek Firmy

2.Wymagania

*wykształcenie minimum średnie

*znajomość obsługi komputera

*znajomość branży rolniczej

*sumienność i odpowiedzialność

*dobra organizacja pracy

3.Oferujemy

*zatrudnienie na umowę o pracę

*pracę w młodym i ambitnym zespole

*pracę w miłej atmosferze

Prosimy o przesłanie CV (ze zdjęciem) i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@euromasz.pl

W dokumentach rekrutacyjnych należy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Euromasz s.j dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 z poz. 926 z póź. zm.)”.