Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy na województwa;

 zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie,

        1.  Opis stanowiska:

  • pracownik handlowy – praca w terenie
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie relacji z aktualnymi klientami
  • negocjowanie warunków sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych

        2.  Wymagania:

  • znajomość branży rolniczej
  • prawo jazdy kat.B
  • komunikatywność
  • posiadanie doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • znajomość obsługi komputera
  • umiejętności organizacji własnego czasu pracy

        3.  Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • samochód służbowy, laptop, telefon
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole

Prosimy o przesłanie CV (ze zdjęciem) i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@euromasz.pl

W dokumentach rekrutacyjnych należy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Euromasz s.j dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101 z poz. 926 z póź. zm.)”.