Targi rolne 2012

W 2012 roku firma EUROMASZ wzięła udział w następujących targach rolnych:

Barzkowice 07-09.09.2012

Euromasz-Lipka Euromasz-Lipka Euromasz-Lipka

Po kilku latach przerwy znowu pojawiliśmy się na Barzkowickich Targach Rolnych Agro Pomerania. Dla wielu odwiedzających byliśmy nową firmą, ale klienci z zainteresowaniem przychodzili na nasze stoisko. Razem z firmą Krukowiak oraz firmą Zasław wystawiliśmy nasze maszyny pokazowe. Liczymy że z roku na rok staniemy się stałym wystawcą na tej prestiżowej imprezie.

Minikowo 30.06-01.07.2012r.

Targi rolnicze Minikowo AGRO-TECH to największa wystawa rolnicza w północno-zachodniej Polsce. O dużym znaczeniu imprezy świadczy stale rosnąca liczba zwiedzających. Podczas dwóch dni wystawę odwiedziło około 40 tys. zwiedzających, głównie rolników z województwa kujawsko-pomorskiego, a swoją ofertę prezentowało 474 wystawców krajowych i zagranicznych, między innymi z Niemiec i Turcji. Targi zdominowane były przez technikę rolniczą która zajęła 2/3 powierzchni wystawniczej. Choć w sobotę nad Minikowem przeszła kilkunastominutowa nawałnica i wystraszyła część zwiedzających, większości nie popsuło to planów i w niedzielę wszyscy to nadrobili. Było bardzo pracowicie i owocnie. Kierownicy serwisu i sklepu oraz inni pracownicy odpowiadali na różne techniczne pytania a przedstawiciele doradzali w wyborze sprzętu rolniczego. Wszystkim serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

 

 

Grubno 16-17.06.2012r.

Euromasz    Euromasz   Euromasz

Kujawsko-Pomorskie Dni Pola maja już kilkunastoletnią tradycję. To wydarzenie o dużym znaczeniu dla rolników. Na poletkach odmianowych prezentowane były nowoczesne technologie uprawy i różnorodne programy ochrony roślin.

Nasza firma oprócz zaprezentowanych modeli ciągników pokazała również kosiarkę bijakową i agregaty uprawowe. Świetnie prosperujący dział części zamiennych zaprezentował najpopularniejszy asortyment. Wielu klientów skorzystało z okazji bezpośredniej rozmowy z naszymi doradcami i mamy nadzieję, że udało nam się odpowiedzieć na nurtujące naszych klientów tematy. Jesteśmy również bardzo dumni z wyróżnienia które nas spotkało. Otrzymaliśmy puchar za zajęcie III miejsca za Najlepszą Prezentację Stoiska. Jest nam bardzo miło z tego powodu. Po wszelkie informacje zapraszamy do naszych oddziałów.

 

Poświętne 16-17.06.2012r.

Euromasz     Euromasz.
XIII MDR organizowane w dniach 16-17 czerwca 2012 w Mazowieckim Ośrodku Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne w Płońsku są największą w regionie wystawą rolniczą gromadzącą ponad 450 wystawców z kraju i z zagranicy. Zakresem tematycznym wystawy jest technika rolnicza i pole doświadczalne. Nasza firma pierwszy raz wystawiła swoje stoisko i jak na debiut było bardzo dobrze. Poświętne znajduje się zaledwie 80 kilometrów od naszego nowo otwartego działu w Jastrzębiu. Wielu zwiedzających miało okazje zapoznać się z nami. Stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem, być może dlatego że zaprezentowaliśmy najpopularniejsze modele ciągników Deutz-Fahr. Targi uważamy za bardzo owocne, ale głównym plusem była możliwość zaprezentowania się mieszkańcom woj. mazowieckiego. Dziękujemy zwiedzającym i mamy nadzieję, że zobaczymy się również w przyszłych latach.

 

Lubań 2-3.06.2012

Euromasz

Targi w Lubaniu odbyły się w dniach 2-3 czerwca. Pogoda zaskoczyła surowością. Mimo to gości było wielu. Poza handlowcami na targach byli obecni dwaj główni przedstawiciele naszych pododdziałów. Kierownik Serwisu oraz Sprzedaży Części Zamiennych. Każdy zainteresowany mógł więc porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za ogólną organizację pomocy w eksploatacji maszyn. Mimo pogody życzylibyśmy sobie więcej takich wystaw.

 

 

 Zarzeczewo 2-3.06.2012r.

Euromasz.   Euromasz.   Euromasz

Tegoroczne targi w Zarzeczewie były dla nas wyjątkowe. Jesteśmy na etapie otwierania kolejnego oddziału w Jastrzębiu, a więc chcieliśmy zaprezentować się z szeroką ofertą. Mieliśmy wielu gości. Nasi przedstawiciele doradzali oraz odpowiadali na wszystkie pytania. W trakcie wystawy odbył się pokaz maszyn w którym brały udział 3 nasze ciągniki wraz z agregatem siewnym firmy POM Brodnica, prasą METAL-FACH oraz kombajnem „Kartofel” firmy AKPIL. Spotkało nas bardzo miłe zaskoczenie, gdyż za kombajn dostaliśmy wyróżnienie w konkursie „Hit Wystawy 33 Dni Otwartych Drzwi”. A oto kierownik Arkadiusz Gąsiorowski w momencie odbierania pucharu. Dziękujemy wszystkim naszym gościom za odwiedziny.

 

Kąkolewo 2-3.06.2012r.

Euromasz.

W weekend 2-3 czerwca braliśmy udział w 3 wystawach. Między innymi ZIELONE AGRO SHOW,które gościło w pierwszych dniach czerwca wielu zwiedzających. Połączenie dwóch imprez organizowanych wspólnie przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych oraz przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, okazało się sukcesem. Ponad 150 wystawców a wśród nich nasze stoisko. Chociaż pogoda nie była łaskawa standardowo odwiedziło nas grono naszych klientów, a wielu nowych miało okazję nas poznać.

 

Sielinko 26-27 maja 2012 r

Euromasz.    Euromasz.
W dniach 26 i 27 maja 2012 roku pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi ,Wojewody Wielkopolskiego oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego odbyły się Wielkopolskie Targi Rolnicze. Impreza kŧóra zgromadziła w jednym miejscu branże hodowlane i uprawowe.Pogoda sprzyjała i targi odwiedziło duże grono zainteresowanych. Wielu tych najmłodszych spełniło marzenie aby wsiąść do ciągnika. Starsi zwiedzający mieli już konkretne pytania a czasami i oferty. Atmosfera ogółem była udana i mile wspominamy tą wystawę. Dziękujemy serdecznie wszystkim odwiedzającym.

 

Pobórka Wielka 25 i 26 maja 2012r.

Euromasz.

W Pobórce Wielkiej w powiecie pilskim odbyło się X Regionalne Święto Kwitnących Sadów oraz oficjalne otwarcie Regionalnego Centrum Sadowniczego. Przy okazji odbyło się seminarium sadownicze organizowane przez Samorząd Gminy Białośliwie. Nasza firma zaprezentowała ciągniki sadownicze oraz rolnicze bez których nowoczesne gospodarstwo sadownicze nie może się obejść. Impreza była połączona z piknikiem rodzinnym i mnóstwem dodatkowych atrakcji dla maluchów na których nasze maszyny robiły olbrzymie wrażenie.

 

Stara Łubianka 21-22.04.2012r.

Euromasz.
„Agro Targi 2012” pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego i Wojewody Wielkopolskiego to najbardziej prestiżowa a zarazem największa impreza rolnicza w północnej Wielkopolsce. Nasze pierwsze i bardzo udane tegoroczne targi. Reprezentowali nas wszyscy kierownicy działów. Oczywiście nie zawiedli nas „starzy” dobrzy znajomi i stanowisko cieszyło się sporym zainteresowaniem. Dziękujemy serdecznie wszystkim odwiedzającym.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoiska w 2013r. Nasza miła i fachowa obsługa udzieli Państwu wszelkich informacji